• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 372

15829208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26676796 15829208 Na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Mastalerza Powierzchnia: 31,07 m² Piętro: 2 Cena: 217 000 zł Układ mieszkania: pokój kuchnia łazienka z WC przedpokój Lokal stanowi odrębną własność. Niskie koszty utrzymania. Dobra loka...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

217 000 PLN (6 984 zł/m2)

1
1
31.07 m2
1945
15779204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25768783 15779204 Super mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuchennym oraz wydzielonej części sypia...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 620 PLN (39 zł/m2)

2
-
42 m2
2010
15772462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25611168 15772462 Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w Knurowie przy ul. Jana III Sobieskiego.Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, w budynku z miejskim ogrzewaniem, co gwarantuje wygodę i niższe koszty eksploatacji.Szczegóły mieszkania:2 pokojeK...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

1 500 PLN (38 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15881096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27623770 15881096 Do wynajęcia rewelacyjna kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku składa się z salonu, półotwartej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależna piwnica. Całość umeblowana i wypo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (44 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27621560 15881042 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Milenium (ul. Tarnogórska) Bardzo dobra lokalizacja – kilka minut pieszo do CH Forum, Centrum Przesiadkowego, sklepów, szkół, przedszkola i p...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

420 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
-
62.4 m2
1970
15827505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589176 15827505 Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42,17 m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuc...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (9 248 zł/m2)

2
-
42.17 m2
2010
15893971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, garaż 27922649 15893971 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 72 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1995r. przy ul. Bohaterewicza, Praga-Południe Gocław.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 3 500 zł + 1 240 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Wygod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (49 zł/m2)

3
-
72 m2
1995
15893480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking 27913375 15893480 Do kupienia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47,95m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2021r., Praga-Południe Kamionek.Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także jak...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15891322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe 3 pokoje blisko Wisły, garaż 27894874 15891322 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78 m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Leszczyńskiej, Śródmieście Powiśle.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 11 900 zł + 1 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (153 zł/m2)

3
-
78 m2
2010
15890550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje, garaż 27879194 15890550 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,55 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Młynów.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2009