• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 402

15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15589515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21960646 15589515 UWAGA! Mieszkanie dostępne (również do oglądania) dopiero od 08.2026Na sprzedaż ekskluzywny apartament o powierzchni 110 m², z położony na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Przymorze, przy ulicy Beniowskiego. Apartament znajduje się w najlepszej lokaliz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 149 000 PLN (19 716 zł/m2)

6
1
109 m2
2009
15418221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18096118 15418221 Na sprzedaż - komfortowe, BEZCZYNSZOWE mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. Niecałe 3 lata temu przesżło remont generalny wraz z wymianą wszystkich instalacji (elektryka i hydraulika). Pokoje, kuchnia i łazienka są urządzone w eleganckim, klas...

Skarszewy (Pomorskie, gm. Skarszewy)

450 000 PLN (8 491 zł/m2)

2
1
53 m2
1965
15892354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898336 15892354 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,26 m², położone w świetnej lokalizacji – ul. Mazurska, Szczecin. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz komfort codziennego użytkowania - nad mieszkaniem znajduję się s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
36 m2
1940
15883622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675340 15883622 Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,69 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, przy ul. Wojciecha Korfantego w Słupsku.UKŁAD MIESZKANIAMieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o k...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

647 745 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
61.69 m2
2018
15879352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613314 15879352 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon (z możliwością połączenia z kuchnią)-Kuc...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15877959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585843 15877959 Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji.Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny, doskonale doświetlony salon o powierzchni 17 m², s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15877012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560265 15877012 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum Pabianic. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukającyc...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (6 413 zł/m2)

4
1
109 m2
1930
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty.Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15868574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385973 15868574 Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone w Knurowie (44-190) przy ul. Ogrodowej, na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnej przestrzeni do życia w spokoj...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

598 000 PLN (8 192 zł/m2)

3
-
73 m2
2010
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 #REZERWACJA#Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej ku...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978