• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 79 316

15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15628844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22821835 15628844 Zakład Produkcyjno-Przetwórczy na sprzedaż 5,52 ha z pełnym wyposażeniemOferta dostępna wyłącznie w SDP NieruchomościOpiekun oferty:Sebastian Święcicki tel. 602 101 602Podstawowe informacje:Powierzchnia całkowita terenu: 5,5209 haPowierzchnia hal pro...

Domaszków (Dolnośląskie, gm. Międzylesie)

3 999 000 PLN (73 zł/m2)

11
-
55000 m2
-
15628578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811772 15628578 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 4 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 000 PLN (100 zł/m2)

7
-
80 m2
2025
15628575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811609 15628575 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15627711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22788632 15627711 Opiekun nieruchomości: Julia Kowalskatel. 602 101 602Oferta 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,17 m2, położone na podwyższonym parterze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:Część Starego Miasta, przy Odrze, to lokaliz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 310 PLN (19 353 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15626862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22753735 15626862 Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni ok. 350 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Doradca klienta:Justyna Adamiaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN: 28305Otoczenie nieruchomości:Pełczyce to dynami...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

880 000 PLN (7 788 zł/m2)

4
2
113 m2
2025
15625724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22725958 15625724 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Oleśnicy. Idealnie sprawdzi się również na wynajem ze względu na liczbę pokoi. Otoczenie nieruchomości: Cicha okolica z niską zabudową w odle...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

759 000 PLN (3 466 zł/m2)

5
-
219 m2
1990
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990
15617266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22539465 15617266 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Cena do negocjacji!Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 120 m2, na ul. Nowowiejskiej, na 1. piętrze w kamienicy, po kapitalnym remoncie w 2007 roku. 4 pokoje, 3 sypialnie, otwarta kuchnia, łazienka, niezależ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
-
120 m2
1904
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15602491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22232075 15602491 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

2
-
54 m2
1930
15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938