• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 79 152

15735233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851766 15735233 Dom wolnostojący w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego w ŚwiebodzicachDom z lat osiemdziesiątych, przygotowany do kapitalnego remontu.Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Na parterze znajduje się przestrzeń na przestronny ...

Świebodzice (Spokojna okolica) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

4
-
180 m2
1986
15704669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom dla rodziny lub firmy, metro 24269641 15704669 Do sprzedania 3-piętrowy 8-pokojowy dom szeregowy 262m2 z 1980r., na działce 270m2, Bielany Marymont-Kaskada.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny, dla firmy lub inwestycyjnie pod wynajem. Dom to:= parter 61,34 m2:* gabinet z wyjściem na ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (10 305 zł/m2)

8
-
262 m2
1980
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15444153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18690570 15444153 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje na temat nieruchomości: Podstawowe informacje: * Powierzchnia dom...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

990 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
6
150 m2
1970
15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15890152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27873410 15890152 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki.W okolicy znajdziemy liczne tereny zielone, rekreacyjne, doskonałą infrastrukturę u...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

441 043 PLN (16 335 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15883012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673231 15883012 Tylko u nas!Oferta sprzedaży lokalu usługowo-mieszkalnego w Chojnie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością zamieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej części Chojny. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu u...

Chojna (Zachodniopomorskie, gm. Chojna)

740 000 PLN (4 901 zł/m2)

4
-
151 m2
2012
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15859978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179718 15859978 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona je...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

584 284 PLN (16 230 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15859648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27175315 15859648 4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem ponad 36 m strefy dziennej nowoczesna inwestycja w ŚródmieściuOpiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowoczesna, kameralna inwestycja położona w jednej z najbard...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 831 744 PLN (15 928 zł/m2)

4
2
115 m2
2027
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994