• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 780

15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15884618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707175 15884618 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Widzewie w Łodzi, idealne dla singla ceniącego wygodę i bezpieczeństwo. Lokal o powierzchni 38,12 m² znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, wyposażoneg...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (13 641 zł/m2)

2
1
38.12 m2
2018
15884654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27708746 15884654 Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m², położona w dzielnicy Widzew w Łodzi. To idealna propozycja dla deweloperów i inwestorów szukający...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 600 000 PLN

-
-
6066 m2
-
15884777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27711241 15884777 Wysoki w doskonałej lokalizacji w centrum Łodzi!Powierzchnia lokalu: ok. 73m2Wysokość lokalu: ponad 4,5mZdjęcia mają charakter poglądowy i nie przedstawiają oferowanego lokalu.Lokal usługowy położony jest w ścisłym centrum miasta, w nowej inwestycji ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

985 500 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
73 m2
2026
15884733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal 95 m² | Witryny | Ścisłe centrum| 0% Prow. 27710218 15884733 Szukasz bezpiecznej i dochodowej przystani dla swojego kapitału? A może idealnego miejsca na własną, prestiżową działalność? Oferujemy na sprzedaż znakomity lokal usługowy przy ul. Zielonej 17 - strategiczne miejsce dla przedsiębiorców ceniących świe...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

882 960 PLN (9 294 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15884613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CITY PARK 3 POKOJE DO WPROWADZENIA 27706558 15884613 Wyjątkowe mieszkanie na Starym Polesiu, przy ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 43 — przestrzeń, która łączy wygodę życia w centrum z ciszą rzadko spotykaną w śródmiejskiej lokalizacji. Ten jednopoziomowy lokal o powierzchni 66,52 m² powstał z połączenia...

Łódź, Gen. Lucjana Żeligowskiego

698 360 PLN (10 581 zł/m2)

3
2
66 m2
2016
15884466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje | Osobna Kuchnia | 350 m od Piotrkowskiej 27704326 15884466 Szukasz mieszkania w centrum, które pozwala korzystać z życia miasta, ale daje ciszę i prywatność po powrocie do domu?M39 w Zielona Residence to 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i oknami na zielone patio, dzięki czemu zamiast ruchliwej ulicy ma...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (7 959 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000
15693358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24063679 15693358 3-pokojowe mieszkanie z loggią Łódź, Radogoszcz, ul. Herlinga-GrudzińskiegoNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Herlinga-Grudzińskiego, w sercu zielonego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1987
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910