• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 107

15591171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21998739 15591171 Zapraszam do kontaktu i oglądania tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym, cichym i spokojnym mieszkaniem w sercu Białej Podlaskiej.To piękne mieszkanie, w pełni umeblowane, jest gotowe, by wprowadzić się bez konieczności dodat...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2000
15245423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13692702 15245423 Działka budowlana przy ulicy. Stanisława Damrosza Biała Podlaska Witam, oferuje na sprzedaż działkę budowlaną (1169 m.kw) w miejscowości Biała Podlaska na ul.Stanisława Damrosza Działka nie jest ogrodzona , podciągnięty prąd+ skrzynka.Działka w ks...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (368 zł/m2)

-
-
1169 m2
-
15399459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662414 15399459 Mieszkanie przy ul. Stefana Żeromskiego feruje na sprzedaż mieszkanie na 3 PIĘTRZE przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej blok bez windy . Mieszkanie w stanie częściowo wykończonym do własnej aranżacji. Blok oddany do użytku w 2011 roku.Mieszkanie...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

325 000 PLN (7 738 zł/m2)

2
1
42 m2
2011
15656106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23406658 15656106 Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług podstawowych.Na sprzedaż działka o powierzchni 605 metrów kwadratowych. Długość to około 52 metry, w najszerszym miejscu ma około 15 metrów.Znajduje się ona kilkadziesi...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (579 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15872150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486006 15872150 #REZERWACJA#Na sprzedaż ładne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 50.44m2, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z wyjściem na balkon typu Loggia-Sypia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
50 m2
1990
15885056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716120 15885056 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 131,4 m.kw., w skład której wchodzą:PARTER:-Przestronny salon-Kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

577 000 PLN (4 121 zł/m2)

6
2
140 m2
1990
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15799937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200271 15799937 Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z aneksem kuchennym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

286 000 PLN (8 412 zł/m2)

2
1
34 m2
1984
15739990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24945074 15739990 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Duży salon z wyjściem na balkon-3 Sypialnie-Łazienka-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

327 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
68 m2
1984