• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15571442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21567152 15571442 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w cichej, spokojnej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Beka.Dom jest piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej mieszkalnej 129,41 m2 położony na działce ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

805 000 PLN (5 138 zł/m2)

5
1
156.67 m2
-
15746488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25084634 15746488 Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Biała Nyska, oddalonej zaledwie 10 minut jazdy od centrum Nysy. To idealne miejsce dla Rodzin szukających przestrzeni, spokoju i funkcjonalno...

Biała Nyska (Opolskie, gm. Nysa)

785 000 PLN (4 295 zł/m2)

5
2
182.78 m2
1930
15379849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17243188 15379849 Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego.Do sprzedawanej nieruchomości przynależy garaż oraz oddzielny budynek gospodarczy o pow. 31m2.Mieszkanie o pow. 107,25m2 położone jest w Białej Podla...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

410 000 PLN (3 823 zł/m2)

5
1
107.25 m2
1970
15651041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23329897 15651041 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1998 roku, zlokalizowanym przy ul. Okopowej – w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Białej Podlaskiej. Ro...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

281 000 PLN (5 979 zł/m2)

2
1
47 m2
1998
15737669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24888525 15737669 Na sprzedaż przedstawiamy Państwu działkę zabudowaną budynkami handlowymi i magazynowymi przy ul. Handlowej 6 w Białej Podlaskiej.Na terenie nieruchomości prowadzona jest działalność handlowa w zakresie sprzedaży artykułów metalowych, budowlanych i r...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 050 000 PLN (496 zł/m2)

2
-
4133 m2
1977
15089621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 9491504 15089621 Doskonała nieruchomość inwestycyjna w urokliwej górzystej lokalizacji blisko czeskiej granicy. Aparthotel.Całkowicie wyposażone mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28,22 m2 zlokalizowane w Aparthotelu Czarna Góra Na sprzedaż apartament 1-pokojowy znajdujący...

Biała Woda (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

389 000 PLN (13 893 zł/m2)

1
1
28 m2
2016
15667206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23595884 15667206 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Piaskowej. Mieszkanie o pow. 58,40m2.Mieszkanie składa się z:• pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon ,• 2 sypialni • łazienki • osobnej ku...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

339 000 PLN (5 805 zł/m2)

3
1
58.4 m2
1983
15665142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23574969 15665142 Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Białej Podlaskiej przy ul. Reymonta, składającą się z trzech w pełni niezależnych mieszkań.Szczegóły nieruchomości:Trzy oddzielne lokale mieszkalne – każdy z osobnym wejści...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

579 000 PLN (2 632 zł/m2)

7
3
220 m2
1994
15398416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17651988 15398416 Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 2,2992 ha w Białej Podlaskiej.Oferta i cena dotyczy działek razem.Na działkach obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Zgodnie z MPZP podstawowe przeznaczenie jako tereny łąk z dopuszczeniem u...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

99 000 PLN

-
-
23000 m2
-
15466419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19183583 15466419 Na sprzedaż budynek z lokalami usługowymi ilub biurowymi, zlokalizowany w atrakcyjnej, centralnej części Białej Podlaskiej przy ul. Narutowicza 82Lokal jest urządzony i skonfigurowany z wydzielonymi przestrzeniami dla różnych specjalistów. Pełnił fun...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 600 000 PLN (8 421 zł/m2)

1
-
190 m2
2012
15619038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22576342 15619038 Oferujemy do sprzedania ciche, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,96m2 zlokalizowane przy ul. Beka w Białej Podlaskiej . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 2016r.W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

385 000 PLN (6 115 zł/m2)

3
1
62.96 m2
2016
15372116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17045786 15372116 OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 764 m 2 położoną w Skomielnej Białej (gmina Lubień). Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze kr...

Skomielna Biała (Małopolskie, gm. Lubień)

115 000 PLN

-
-
764 m2
-