• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 92

15793049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26030112 15793049 Na sprzedaż działka budowlana 4 093 m² Budy Pobyłkowskie, okolice Serocka Atuty nieruchomości:         Powierzchnia: 4 093 m² (ok. 50 × 85 m)         Przeznaczenie: działka budowlana         Dojazd: droga asfaltowa         Media w drodze: prąd, woda...

Budy Pobyłkowskie (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

400 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
4093 m2
-
15793048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26030110 15793048 Na sprzedaż działka siedliskowa 2,5h z małą rzeką klusek w granicy działki.Budy Pobyłkowskie, okolice SerockaAtuty nieruchomości: Powierzchnia: 2,5 h Dojazd: droga asfaltowa Media w drodze: prąd, woda Otoczenie...

Budy Pobyłkowskie (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

1 500 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
25000 m2
-
15239128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551412 15239128 Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Budy Michałowskie, w gminie Jaktorów - doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. Powierzchnia działki: aż 7 700 m, zapewniająca prywatność i wiele możliwości rozbudowy ...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 236 000 PLN (10 300 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15619623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22590664 15619623 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 8 500 m, położona w malowniczej miejscowości Budy Wolskie, w gminie Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do najważniejszyc...

Budy Wolskie (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

255 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
8500 m2
-
15239168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551363 15239168 Oferujemy do sprzedaży działka o powierzchni 4724 m2 we wsi Budy Mszczonowskie gm. Radziejowice. Przeznaczenie działki: Działka położona na terenie objętym MPZP z przeznaczeniem pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki ...

Budy Mszczonowskie (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

354 300 PLN (75 zł/m2)

-
-
4724 m2
-
15239421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551399 15239421 Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 11 101 m , położona we wsi Budy Mszczonowskie w gminie Radziejowice, stanowiąca doskonałą inwestycję dla osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną zabudowę mieszkaniową. Działka znajduje się na terenie...

Budy Mszczonowskie (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

777 070 PLN (70 zł/m2)

-
-
11101 m2
-
15431058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18399070 15431058 Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 2266 m2 znajdująca się we wsi Stare Budy gmina Jaktorów. Działka położona na terenie, dla którego nie został sporządzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dla działki były wydane w 2008 roku...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

399 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
2266 m2
-
15239170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551385 15239170 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5700 m, położona w malowniczej wsi Budy Zaklasztorne w gminie Puszcza Mariańska. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępe...

Budy Zaklasztorne (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

350 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
5700 m2
-
15619627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22590663 15619627 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 7 600 m położona w malowniczej miejscowości Budy Wolskie, w gminie Puszcza Mariańska. To doskonała okazja dla osób poszukujących terenu pod budowę własnego domu w spokoj...

Budy Wolskie (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

228 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
7600 m2
-
15590995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21993231 15590995 Do sprzedaży działka o powierzchni 4239 m2 znajdująca się w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Mazowiecki. Działka położona na terenie, dla którego nie został urządzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Istnieje ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

508 680 PLN (120 zł/m2)

-
-
4239 m2
-
15239404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13551362 15239404 Do sprzedaży działki o powierzchniach: 2241 m2, 3241 m2, 2522 m2, 4189 m2 we wsi Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice. Wymiary działki 2241 m2 wynoszą około 31x72 m. Wymiary działki 3241 m2 wynoszą około 80x41 m. Wymiary działki 2522 m2 wynosz...

Budy Mszczonowskie (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

56 025 PLN (25 zł/m2)

-
-
2241 m2
-
15239171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551179 15239171 Do sprzedaży duża działka w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów. Powierzchnia działki wynosi 29869 m2. Wymiary wynoszą około: 101x245x167x250 m. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Właściciel posiada ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 493 450 PLN (50 zł/m2)

-
-
29869 m2
-