• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 695

15080129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9096868 15080129 Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w inwestycji Orłowity. To ustawny lokal o powierzchni 67 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do k...

Bydgoszcz (Jary) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15876663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27544502 15876663 Budynek biurowo- usługowy po kapitalnym remoncie, o całkowitej powierzchni 450 m2, elegancki i w całości klimatyzowany. Wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Elegancka aranżacja w bieli. Parter i piętro 353 m2 to : ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 000 PLN (7 273 zł/m2)

11
-
440 m2
-
15873026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511175 15873026 Polecam do zakupu mieszkanie, na popularnym i lubianym osiedlu Górzyskowo. Salno z kuchnią to otwarta przestrzeń 39 m2., kuchnia w pełni wyposażona, włoskie meble, nowy sprzęt: lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik. Dwie sypialnie, jedna...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

749 000 PLN (9 134 zł/m2)

3
-
82 m2
2000
15830393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26672781 15830393 Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Bydgoszczy . Lokal znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Dane nieruchomości - mieszkanie dwustronne metraż 258,6m2 - 7 poko...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (9 690 zł/m2)

7
-
258 m2
-
15729394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24761607 15729394 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu bliźniaka z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zapewniając prywatność, a jednocześnie bliskość do wszelkich udogodnień miejskich. Dom składa się z trzec...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

599 000 PLN (3 698 zł/m2)

4
2
162 m2
-
15594633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22056615 15594633 Trzypokojowe mieszkanie o pow.82,7m2 na ostatnim piętrze z 60m2 tarasem na osiedlu Perłowa Dolina. Mieszkanie trzypokojowe salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie i łazienka. Z każdego pokoju wyjście na taras. Z tarasu widok na panoramę miasta. ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (12 073 zł/m2)

3
-
82 m2
-
15564961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21445579 15564961 Unikatowa kamienica nad Brdą z widokiem na WYSPĘ MŁYŃSKĄ Obiekt do generalnego remontu. Projekt przebudowy zaakceptowany przez konserwatora zabytków. Trzypiętrowa kamienica o pow. całkowitej 2200m² na działce o pow. 710m&...

Bydgoszcz (Stare miasto) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 950 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
-
2200 m2
1771
15358818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16758530 15358818 Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok 136 m2 położone na 2-gim piętrze w kamienicy w "Dzielnicy Muzycznej". Mieszkanie składa sie z 5-ciu pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz 2 łazienek. Niezaprzeczalnym atutem mies...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (6 985 zł/m2)

5
-
136 m2
1900
15176836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11732289 15176836 Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2271 m2 położoną w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa się z dwóch działek o powierzchniach Nieruchomość przeznaczona jes...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

510 975 PLN

-
-
2271 m2
-
15176833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11732287 15176833 Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2043 m2 położoną w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa się z dwóch działek o powierzchniach Nieruchomość przeznaczona jest...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

459 675 PLN

-
-
2043 m2
-
14960365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 5600972 14960365 Na sprzedaż stary, piękny budynek na Prądach o wielkim potencjale. Budynek czterokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, wybudowany około 1900 roku. Mieszczący się na działce budynek z powodu braku MPZP może zostać przeznaczony na różnego...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

849 000 PLN (1 552 zł/m2)

11
-
547 m2
1900
15877898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27583833 15877898 Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz z wc. Przyjemny urządzony przedpokój. Woda ciepła ogrzewana gaze...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

310 000 PLN (7 750 zł/m2)

2
-
40 m2
-