• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 694

15729395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24761596 15729395 Do sprzedaży polecamy nowoczesny obiekt handlowo -usługowy w doskonałej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu. Obiekt o powierzchni 270 m 2 ; 3 piętra po 90 m 2 każde , usytuowany na działce o powierzchni 230 m 2 . Parking zarówno z przodu i z ty...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 900 000 PLN (7 037 zł/m2)

11
-
270 m2
2015
13324061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 1613813 13324061 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny lokal magazynowo - handlowy o powierzchni 833m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się w przyziemiu, na terenie ogrodzonym. Na jego metraż składa się powierzchnia handlowa, magazynowa, biurowa, sala k...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (1 681 zł/m2)

11
-
833 m2
-
15871754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 parter, po kapitalnym remoncie, wszystko nowe 27475049 15871754 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze bloku u zbiegu ulic Baczyńskiego i Wojska Polskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, podczas którego wymieniono dosłownie wszystko poza murami:- nowe, ciepłe i ciche okna 3-szybowe + parapety marmurowe...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

379 000 PLN (10 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1971
15886146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749556 15886146 Polecam do sprzedaży ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na III i IV piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD najwyżs...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 000 PLN (13 717 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15886145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749555 15886145 Polecam do zakupu bardzo ładne mieszkanie w kameralnym bloku, dwa balkony! Salon ok. 18 m2, sypialnia 10 m2. Osobna kuchnia ok. 10 m2, z elegancką zabudową kuchenną. Duża łazienka ok. 5 m2, razem z wc i wanną narożną. Przedpokój ok. 7m2, w kwadr...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

430 000 PLN (8 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15886143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749551 15886143 Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m², usytuowane na parterze w bloku z 2009 roku na spokojnym, zamkniętym osied...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

4
-
82 m2
2009
15706878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309590 15706878 Mieszkanie w pobliżu Parku Doliny Pięciu Stawów! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m² + piwnica 2,80 m² , zlokalizowane w kamienicy na Szwederowie w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: Dwa pokoje (...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

315 000 PLN (6 848 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15878265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jachcice - malownicza działka nad Brdą - 3418m 27591926 15878265 !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!! JACHCICE - DZIAŁKA NAD BRDĄ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - 3418 M² !!!ATUTY:bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Brdyduża, ustawna działka - 3418 m²spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do centrumpełne uzb...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 370 000 PLN

-
-
3418 m2
-
15876665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27544504 15876665 Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi z efektownym wykuszem, trzeci pokój wymaga remonu. Sufity z delikatną sztukateri...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

895 000 PLN (9 227 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15872444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27493683 15872444 Polecam do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane i czeka na nowych właścicieli. Cały budynek został wyremontowany, wszystkie instalacje wymienione. W kamienicy ogrzewanie centraln...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15872443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493682 15872443 Przepiękne mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Polecam do sprzedaży wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 76,91m², położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta — w Dzielni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

956 000 PLN (12 579 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15835577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26711062 15835577 Polecam do sprzedaży funkcjonalny obiekt produkcyjno- magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 1342 m², zlokalizowany na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Bydgoszczy (Bartodzieje Bydgoszcz Wschód). POWIERZCHNIA: ok. 1160 m&su...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (708 zł/m2)

11
-
1342 m2
1960