• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom Śródmieście

Znalezionych ofert: 38

15794636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26076342 15794636 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji – Bytom Karb, 33 m²Masz pomysł na swoje własne cztery kąty i szukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę!Oferuję mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15883863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680448 15883863 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15883857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680380 15883857 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15540339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20833273 15540339 Prezentujemy budynek edukacyjno - biurowy. Działka o powierzchni 3737 mkw.Budynek dydaktyczny (4 kondygnacje, częściowo podpiwniczony) o pow 2121 mkw z 1895 roku (w latach 60tych dobudowana ostatnia kondygnacja oraz budynek socjalny) , do niego dokl...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

1 200 000 PLN

1
-
-
1895
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15884102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro kamienicy na Knajfeldzie z ogrodem 27695337 15884102 Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji BytomiaLOKALIZACJA:Knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą lokalizacja w Bytomiu, znana z klimatycznych ulic, historycznych willi i spo...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

385 000 PLN (6 638 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15883949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686914 15883949 Nowoczesny dom z garażem 107 m² działka 436 m² bez PCC Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura, bardzo dobry układ funkcjonalny oraz r...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

899 000 PLN (7 956 zł/m2)

5
-
113 m2
2026
15830949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum - Bytom pow. 20m/2, I piętro 26682972 15830949 PRZYTULNA KAWALERKA - BYTOM, UL. GŁOWACKIEGO NISKI CZYNSZ 200 ZŁ BLISKO A1Szukasz idealnego mieszkania „na start” lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie położone w sercu Bytomia przy ul. Głowackiego. To ofert...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (4 800 zł/m2)

1
1
25 m2
1957
15800045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26202797 15800045 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 55,39 m² 60 m od Rynku Ul. Piastów Bytomskich idealne dla rodziny lub inwestoraNa sprzedaż oferuję jasne, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 55,39 m² położone niemal w samym sercu Bytomia zale...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

279 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
60 m2
1960
15183888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11936139 15183888 Świetna inwestycja! Działka usługowa w Bytomiu o powierzchni 12 067 m2. Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną okazję zakupu działki inwestycyjnej w sercu Bytomia, położonej przy prestiżowej ulicy Strzelców Bytomskich. Ta wyjątkowa działka o p...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

3 900 000 PLN (323 zł/m2)

-
-
12067 m2
-
15182610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11886646 15182610 Wiele możliwości: mieszkaniowe, usługowe ale także handlowe! Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 730 m kw usytuowaną w samym centrum Bytomia. Ulica Krakowska to idealne miejsce pod inwestycje. Oznacza to bliski dostęp do wszystkich niezbędnych...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

450 000 PLN (616 zł/m2)

-
-
730 m2
-
15190553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12121401 15190553 Jedyna taka okazja na rynku. Nie zwlekaj zadzwoń i umów się na prezentacje już dziś Wspaniała oferta - kamienica na sprzedaż w samym sercu Bytomia, z niezwykle korzystną lokalizacją blisko rynku oraz centrum handlowego Agora. Ta kamienica to doskonał...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

1 300 000 PLN (3 672 zł/m2)

11
-
354 m2
1890