• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15239309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551242 15239309 Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący znajdujący się w gm. Skierniewice ok. 7 km do Centrum Skierniewic. Dom w kierunku Rawy Maz. Materiał, z którego dom jest wybudowany to pustak, ocieplony styropianem 15`. Wykonana jest elewacja i poma...

Dębowa Góra (Łódzkie, gm. Skierniewice)

950 000 PLN (6 419 zł/m2)

3
-
148 m2
2017
15671290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23670568 15671290 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 3479), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach - najbardziej na południe wysuniętej części zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto....

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

127 000 PLN

-
-
1295 m2
-
15671215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23668487 15671215 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 3477), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach - najbardziej na południe wysuniętej części zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto....

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

132 000 PLN

-
-
1244 m2
-
15588880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21946008 15588880 ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

699 000 PLN (5 592 zł/m2)

5
2
125 m2
2022
15136162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w Jastrzębiej Górze! 10673162 15136162 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Jedna z OSTATNICH działek budowlanych w Jastrzębiej Górze.ATUTY: Działka budowlana w odległości zaledwie 800 m od plażyLOKALIZACJA...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
14937688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5124779 14937688 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZAW3692016Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Kania Góra, gmina Zgierz. Okolica Sokolniki, Rosanów. W okolicy znajdują się domki jednorodzinne, i działki budowlane. Budują się t...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

225 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15853415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
9 apartamentów i 140m2 mieszkalne, 400 m od plaży 27050089 15853415 3 letni dom z 9 apartamentami i mieszkaniem o powierzchni 140 m2. Piękna nadmorska lokalizacja, 400 m od plaży. Zapraszam Cię do zapoznania się z tą wyjątkową nieruchomością, która przynosi pewne zyski !  Warunki zakupu mogą mieć kilka opcji:Jedną z ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 790 000 PLN (5 073 zł/m2)

12
5
550 m2
2021
14685434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 162037 14685434 Przedstawiamy Państwu atrakcyjny pakiet dwóch niezależnych lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w jednym budynku. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora poszukującego stabilnej i gotowej formy lokowania kapitału w najem długoterminow...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

327 000 PLN (5 542 zł/m2)

2
2
59 m2
1890
15630673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22854948 15630673 Wyjątkowa działka budowlana w Miedzianej Górze. Oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w urokliwej i spokojnej okolicy gminy Miedziana Góra. Bliskość natury i doskonałe możliwości zagospodarowan...

Miedziana Góra (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

170 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15100511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 2 pokoje 700 m od plaży 9813657 15100511 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty nieruchomości: 10 minut spacerem od plaży mieszkanie urządzone, wyposażone, nie wymaga żadnych nakładów parter z ogródkiem, bezkolizyjny dostęp, nowe budownictwo Lo...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2015
15204784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż duża działka 5600m2, Marszewska Góra 12551655 15204784 Na sprzedaż duża działka o powierzchni 5600 m2 (w tym 900 m2 z przeznaczeniem mieszkaniowo-letniskowym MNL) oraz warunki zabudowy na budowę domu.Położona w Marszewskiej Górze w gminie Przywidz, 24 km od Gdańska, w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie k...

Marszewska Góra (Pomorskie, gm. Przywidz)

199 000 PLN

-
-
5600 m2
-
15315961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy Apartament zaledwie 700 m od morza 15594991 15315961 W ofercie biura nieruchomości Millennium jest urokliwy apartament, z którego podziwiać można latarnię morską, a to wszystko zaledwie 700 metrów od morza. Monitorowany kompleks Lisi Jar w Jastrzębiej Górze gdzie znajduje się nieruchomość, do dyspozycj...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

425 000 PLN (13 281 zł/m2)

2
1
32 m2
-