• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15821346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633149 15821346 **Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem na Karkonosze idealny dla inwestora lub rodziny!**Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym Apartamentowcu z 2021 roku. Nieruchomość narożna, usytuowana na **4. piętrze z wi...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

789 000 PLN (11 271 zł/m2)

4
1
70 m2
2021
15833669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721153 15833669 **DOM NA SPRZEDAŻ CIEPLICE** **Cena: 1 299 000 zł** **Powierzchnia domu: 166 m² w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub **dochodu pasywnego z najmu krótkoterminowego plus 23 m² ga...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 299 000 PLN (6 873 zł/m2)

4
2
189 m2
2000
15860583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182963 15860583 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania, położonego na niezwykle lubianym Osiedlu Leśnym w Zielonej Górze, przy ul. Cisowej. To idealna propozycja dla osób ceniących ci...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

589 000 PLN (8 080 zł/m2)

3
1
72.9 m2
1998
15723036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad morzem budynek z sauną i siłownią 24629888 15723036 Wyjątkowa Inwestycja! Apartament Nad Morzem z Gwarancją Dochodu Pasywnego!Potencjał Inwestycyjny: Zakup tego apartamentu to idealna okazja dla inwestorów szukających pasywnego dochodu. Dzięki współpracy z operatorem najmu, nowy właściciel może cieszy...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

349 900 PLN (12 066 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15863293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242315 15863293 Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę domu jednorodzinnego, w miejscu gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem, bliskością lasu, a jednocześnie świetnym dojazdem do Warszawy (stacja PKP Czachówek Południowy w odległości 1 km...

Góra Kalwaria (Czachówek) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

230 000 PLN (206 zł/m2)

-
-
1118 m2
-
15865713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka- projekt pozwolenie na budowę- 700m plaża 27304932 15865713 Ta działka czeka na Ciebie !Nieruchomość:Piękna działka, która czeka na Ciebie z gotowym projektem budowy oraz pozwoleniem na budowę. Łączna powierzchnia 782 m2, szerokość 23m oraz długość 34m. Dookoła jest ogrodzenie siatką, media, którą są przy sam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 249 000 PLN

-
-
781 m2
-
15780289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25800249 15780289 Na sprzedaż działka o powierzchni 1,9668 ha położona przy ul. Żwirowej w Wilczej Górze, w gminie Lesznowola.Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie ul. Słonecznej oraz trasy ekspresowej S7 zapewnia bardzo dobry dojazd do Warszawy, Piaseczna i Janek. Zadr...

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 310 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
19668 m2
-
15849342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26963685 15849342 Wyjątkowa nieruchomość w Sobieszowie, idealna dla inwestorów poszukujących stabilnego, pewnego i atrakcyjnego miejsca pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Lokal położony jest przy głównej drodze, w miejscu o doskonałej ekspozycji i świetne...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

240 000 PLN (5 106 zł/m2)

1
1
47 m2
1935
15424478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18250919 15424478 Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80,00 m², zlokalizowane w malowniczej Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2008 roku, który dysponuje 3 kondygnacjami.Lokalizacja w bliskiej odległości od deptaku umożliwia...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

556 000 PLN (6 950 zł/m2)

4
1
80 m2
2008
15752482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25166493 15752482 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCIPrzedmiotem oferty jest działka inwestycyjna o powierzchni 1,61 ha, położona w Zielonej Górze - Raculi., blisko węzła Racula przy drodze ekspresowej S3. Teren ten znajduje się w obszarze ofertowym o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 499 000 PLN

-
-
16100 m2
-
15863568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27252208 15863568 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 38,3 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem.Lokal posiada wygodny, praktyczny układ pomie...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

355 000 PLN (9 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15826936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633282 15826936 **Na sprzedaż: Lokal użytkowy 43,9 m² serce Zabobrza idealny pod usługi, handel lub gastronomię**Wyjątkowa oferta dla przedsiębiorców oraz inwestorów! Na sprzedaż jasny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni **43,9 m²**, położony w **najbardzie...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

1
-
43 m2
1993