• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15891226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27892879 15891226 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPierwszy konkurs ofert na zakup udziału 12 w lokalu mieszkalnym – Kamienna GóraSyndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Katarzyny Z. – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzon...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

104 400 PLN (1 582 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997
15869933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27411885 15869933 Do sprzedania przepiękna działka w cichym miejscu Wilczej Góry. Wilcza Góra to urokliwe miejsce graniczące od wshodzniej strony z lasem Magaleńskim.Na działce stary las, ale działka przy tworzeniu planu zagospodarowania została odlesiona.Dla dział...

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

698 000 PLN

-
-
1280 m2
-
15835659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek przy lesie w sercu Kaszub 27653374 15835659 Nowy, całoroczny domek 50 m² na Kaszubach 500 m od plaży las, cisza, naturaNa sprzedaż nowoczesny, świeżo wykończony domek całoroczny o powierzchni 50 m², położony na przestronnej działce 695 m² w sercu Kaszub - jednego z najpiękniejszych i najbard...

Bukowa Góra (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

620 000 PLN (12 400 zł/m2)

3
1
50 m2
-
14407255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31786 14407255 Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondy...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 100 000 PLN (600 zł/m2)

1
1
3500 m2
-
15727079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24711618 15727079 ...

Zielona Góra (Jarogniewice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

849 000 PLN

-
-
7206 m2
-
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15588886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21946007 15588886 ...

Zielona Góra (Zatonie) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

440 000 PLN

-
-
1846 m2
-
15631114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22865578 15631114 Tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dla tych, którzy cenią sobie klimat ścisłego centrum, ale lubią też trochę przestrzeni i swobody. Oferujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,55m², w kameralnym, czterorodzinnym budynku . R...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

345 000 PLN (6 211 zł/m2)

3
1
55.55 m2
1930
15476466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19415695 15476466 ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

470 000 PLN (7 242 zł/m2)

2
1
64.9 m2
1939
15848202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935039 15848202 Działka budowlana 800m2 w Górze Kalwarii .Media; prąd, woda, Internet światłowód , gaz i kanalizacja w ulicyJest możliwość zwiększenie powierzchni o sąsiadującą działkę do 1500m2. Ładna spokojna okolica w pobliżu lasu. Teren suchy, na działce kilka ł...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

270 000 PLN

-
-
800 m2
-
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006