• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15889532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27852069 15889532 Atrakcyjna działka budowlana 902 m² – Góra Siewierska Nowe osiedle Media Gotowa pod budowęNa sprzedaż działka budowlana – Góra Siewierska, gm. Psary  Nowe osiedle Uzbrojona Doskonała lokalizacja 902 m²Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu?...

Góra Siewierska (Śląskie, gm. Psary)

325 000 PLN

-
-
902 m2
-
15627382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny w Jastrzębiej Górze 22782699 15627382 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament - lokal niemieszkalny w hotelu Apartamenty Residence w Jastrzębiej Górze.Atuty:do 15 min spacerem na plażęlokal jest w pełni wyposażony, możesz korzystać od za...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

259 000 PLN (17 267 zł/m2)

1
-
15 m2
2018
15627381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny w Jastrzębiej Górze 22782698 15627381 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament -  lokal niemieszkalny w hotelu Apartamenty Residence w Jastrzębiej GórzeAtuty:do 15 min spacerem na plażęlokal jest w pełni wyposażony, możesz korzystać od za...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

259 000 PLN (17 267 zł/m2)

1
-
15 m2
2018
15831245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka budowlana 26689670 15831245 Góra Kalwaria Działka budowlana MNU 984 m² Potencjał inwestycyjnyCena: 305 000 złPowierzchnia: 984 m²Cena za m²: ok. 325 złMPZP: MNU - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Są miejsca, które nie muszą krzyczeć, by przyciągać uwagę. Ta działka w Górze Kal...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

305 000 PLN

-
-
984 m2
-
15886411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie zaledwie 600 metrów od morza 27757163 15886411 Gotowe do odbioru! Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu, przy ulicy Garnizonowej, W sprzedaży posiadam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

778 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
2
60 m2
2024
15823583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe bliźniaki zaledwie 600 m. od morza 26651308 15823583 Niepowtarzalne osiedle domów bliźniaczych położonych w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu tuż przy Jastrzębiej Górze, przy ulicy Garnizonowej, zaledwie 600 metrów od plaży. Dom gotowy do odbioru i wykończony pod klucz. Sprzedaż bez podatku PCC. Pomi...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

985 000 PLN (16 417 zł/m2)

3
2
60 m2
2025
15558855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - działki usługowo mieszkaniowe 21264308 15558855 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Nieruchomość złożona z dwóch sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 5.536 m2. Działki znajdują się na granicy trzech ulic: Droga Rybacka, Piastowska oraz Pendereckiego. Teren ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

11 250 000 PLN

-
-
5536 m2
-
15425558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - działki 18283384 15425558 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia 3 sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 5.536 m2.Nieruchomość złożona z trzech sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 2.304 m2. D...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

4 720 000 PLN

-
-
2304 m2
-
15753939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie zaledwie 600 metrów od morza 25220734 15753939 Gotowe do odbioru !!!Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu, przy ulicy Garnizonowej, W sprzedaży posiad...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

778 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
2
60 m2
2024
15889092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27844661 15889092 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINaftowa 4 to adres, który kojarzy większość Zielonogórzan. Od zawsze z powodzeniem działały tu różne biznesy. Ten adres nie musi nikogo uwodzić marmurem, złotem ani designerską kawą w błyszczącym lo...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 290 000 PLN (4 039 zł/m2)

1
-
567 m2
1970
15863571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27252217 15863571 Twój własny dom w cenie mieszkania w Zbylitowskiej Górze - tuż przy granicy Tarnowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w bloku. Jeśli marzysz o w...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

379 000 PLN (4 622 zł/m2)

3
-
82 m2
1950
15885088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27717118 15885088 Marzysz o miejscu, gdzie Twoja rodzina znajdzie spokój, przestrzeń i bliskość natury? Ta wyjątkowa działka w Baniocha to idealna propozycja dla tych, którzy pragną zbudować swój wymarzony dom jednorodzinny, tworząc azyl z dala od miejskiego zgiełku, ...

Góra Kalwaria (Baniocha) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

570 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
1785 m2
-