• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15706877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24309935 15706877 NOWA GÓRA GMINA KRZESZOWICE,DOM NA 8 AROWEJ DZIAŁCEBiuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości NOWA GÓRA w gminie Krzeszowice powiat krakowski. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - z dachem dwuspad...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15659541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23447153 15659541 DZIAŁKA BUDOWLANA NOWA GÓRA, GMINA KRZESZOWICE, 5700 m2Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 5700 m2. Zlokalizowana w miejscowości Nowa Góra w gminie Krzeszowice. Kształt nieregularny ...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

145 000 PLN

-
-
5700 m2
-
15869677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407154 15869677 **Stylowe mieszkanie 117 m² w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi**Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach**, położone w **pięknej, przedwojennej kamienicy...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

3
1
117 m2
1901
15850192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem i widokiem na Karkonosze 26989966 15850192 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Opiekun :Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m², Sobieszów z widokiem na Zamek Chojnik i Śnieżne Kotły.Na sprzedaż część domu położona na pierwszym piętrze domu ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

460 000 PLN (4 466 zł/m2)

4
1
103 m2
1939
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15888125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803130 15888125 Dom wolnostojący 209 mkw, Konstancin – Jeziorna, SolecOferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość usytuowana jest...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 740 000 PLN (8 325 zł/m2)

5
2
209 m2
2013
15860223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181275 15860223 Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, widok na całe pasmo Tatr. Lokalizacja pozwala na swobodne korzy...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 999 000 PLN (4 782 zł/m2)

12
-
418 m2
2017
15887929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797554 15887929 Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi przetarg ofertowy pisemny na sprzedaż udziału ½ w prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Zielonej Górze Osiedle Pomorskie 4C4, usyt...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

114 000 PLN (2 345 zł/m2)

2
-
48.62 m2
-
15820228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26640523 15820228 Urokliwa, duża działka z częścią zalesioną - Kobyla Góra KWADRAT prezentuje na sprzedaż malowniczo położoną działkę o powierzchni 0,8427 ha z możliwością nabycia całej nieruchomości o łącznej powierzchni 1,6854 ha . Nieru...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

792 000 PLN

-
-
8427 m2
-
15701861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24225020 15701861 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze od strony ulicy znajdują się 3 lokale usługowe, a z tyłu budynku (w części ...

Wiśniowa Góra (Łódzkie, gm. Andrespol)

545 000 PLN (4 360 zł/m2)

3
1
125 m2
2021
15566732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21483996 15566732 Od dziś w ofercie naszego biura, znajdą Państwo widokową działkę, położoną przy stoku narciarskim Grapa Ski w Czarnej Górze w gm. Bukowina Tatrzańska. Ośrodek ten ma charakter rodzinnego kompleksu wypoczynkowego z czterema przyjemnymi trasami, szkółk...

Czarna Góra (Zagóra) (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

98 000 PLN

-
-
866 m2
-
15845744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26866556 15845744 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYMJAKOŚĆ WYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW, ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ ZASTOSOWANIE PRAKTYCZNYCH DODATKÓW, W ZNACZNYM STOPNIU PRZEWYŻSZA JAKOŚĆ WIĘKSZOŚCI DOSTĘPNYCH OFERT SPRZEDAWANYCH DO...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (4 631 zł/m2)

4
1
149 m2
2026