• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15845744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26866556 15845744 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYMJAKOŚĆ WYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW, ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ ZASTOSOWANIE PRAKTYCZNYCH DODATKÓW, W ZNACZNYM STOPNIU PRZEWYŻSZA JAKOŚĆ WIĘKSZOŚCI DOSTĘPNYCH OFERT SPRZEDAWANYCH DO...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (4 631 zł/m2)

4
1
149 m2
2026
15800953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26223935 15800953 Przestronne, układne  3-pokojowe mieszkanie 57 m² na ul. Morelowej, idealne do własnej aranżacji. Jasne wnętrza, balkon od południa, funkcjonalny układ. Blisko las, park z placem zabaw, szkoła, przedszkole, poczta oraz sklepy. Świetna lokalizacja dla...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

410 000 PLN (7 193 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15844428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26836985 15844428 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYMOFERTA ZAWIERA PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE !JAKOŚĆ WYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW, ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ ZASTOSOWANIE PRAKTYCZNYCH DODATKÓW, W ZNACZNYM STOPNIU PRZEWYŻSZA JAKOŚĆ WIĘ...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (4 631 zł/m2)

4
1
149 m2
2026
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15702904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241243 15702904 Działka budowlano-usługowa o powierzchni 1000 m², idealna pod zabudowę domów jednorodzinnych dwulokalowych, dwukondygnacyjnych.Nieruchomość ma  dostęp do głównych arterii komunikacyjnych DK 61,lokalnej komunikacji, SKM oraz terenów rekreacyjnych.Doda...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

280 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15527250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20533673 15527250 Ładna widokowa działka rolno budowlana o powierzchni 61 ar położona w miejscowości Nawojowa Góra pod Krzeszowicami. Do centrum Krzeszowic ok 3 km.Część budowlana stanowi około 7,2 ar - pasek o wymiarach 12 m x 60 m, działka ma kształt nieregularny.Do...

Nawojowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

190 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
6100 m2
-
15868277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja nad morzem| Piękny widok| Balkon 27375955 15868277 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament - lokal niemieszkalny z dużym balkonem, blisko morza, w spokojnej części Jastrzębiej Góry. Przytulny i funkcjonalny apa...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

279 000 PLN (14 684 zł/m2)

1
1
19 m2
1980
15542174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy apartament 39 m², 10 min od plaży 20872199 15542174 Gotowy apartament 37,02 m² - Jastrzębia Góra - 10 minut do plaży - Budynek po odbiorzeLokalizacja: Jastrzębia GóraPowierzchnia: 37,02 m²Stan: wykończony, gotowy do odbioru i użytkowaniaUkład: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przestronn...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

489 000 PLN (13 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2026
15670451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23648051 15670451 NA SPRZEDAŻ DOM NA GRANICY TERENU NATURA 2000 BARDZO BLISKO MORZAOferowany budynek znajduje się na granicy Jastrzębiej Góry i Tupadeł ok 700 m od MARZA i PLAŻY.NOWY dom 182,94 m2 sprzedawany jest w stanie deweloperskim.W skład nieruchomości wchodzą:P...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 700 000 PLN (9 341 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15850676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27004577 15850676 Nowoczesny Apartament z antresolą i ogrodem Staniszów, Słoneczna DolinaOdkryj Słoneczną Dolinę kameralną inwestycję w sercu prestiżowego Staniszowa. Ten dwupoziomowy apartament to idealne połączenie nowoczesnej architektury z bliskością natury. Zap...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

780 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
90 m2
2025
15850537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26998322 15850537 Twoja Słoneczna Dolina Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 200 m² Widok na KarkonoszeMarzysz o porannej kawie z widokiem na Śnieżkę, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Odkryj Słoneczną Dolinę w Staniszowie miejsce, gdzie luksusowa architektura s...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

660 000 PLN (11 579 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15871728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27474916 15871728 Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w miejscowości Czarna Góra, powiat tatrzański, województwo Małopolskie.Powierzchnia: 2317 m²Cena: 382 000 złNr ewidencyjne: 27001, 27002, 2701, 2697, 2698, 2699LOKALIZACJA I OTOCZENIEDziałka położona jest...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

382 000 PLN

-
-
2317 m2
-