• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 72

15872515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj nad morzem — nowoczesny bliźniak 59/2 27495930 15872515 Dom bliźniaczy 123 m² + garaż + ogród Grzybowo blisko morzaCena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującegoBiuro RS Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w kameralnej inwestycji na terenie Gr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

931 456 PLN (6 424 zł/m2)

6
-
145 m2
2025
15794287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26068896 15794287 Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1. piętrze na cenionym osiedlu Bałtyk w Grzybowie , to doskonała propozycja dla osób szukających komfortu blisko morza. Nieruchomość składa się z dwó...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (12 131 zł/m2)

2
-
61 m2
2006
15868964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27395509 15868964 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek VAT. Cena netto 403 993PLNApartamenty 3min spacerem od morza!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

496 912 PLN (11 220 zł/m2)

2
1
44.29 m2
2025
15868952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27395397 15868952 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 486 432PLN Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie dewelop...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

598 312 PLN (12 444 zł/m2)

2
1
48.08 m2
2025
15731199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24787515 15731199 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze 2-piętrowego budynku.Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, alta...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

639 450 PLN (14 700 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2025
15818447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591245 15818447 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

326 750 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.93 m2
2025
15785132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25866391 15785132 Oferujemy działkę budowlaną przy ulicy Brzozowej, w kołobrzeskim Grzybowie. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych. w odległości 1600 m od plaży. W pobliżu nie ma hoteli i pensjonatów. co gwarantuje spokój i prywatność.O nieruchomości:- powierzch...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (481 zł/m2)

-
-
1091 m2
-
15848978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26954012 15848978 Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie?Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. całkowitej 301 m2, zlokalizowany tuż przy jednej z głównych ulic nadmorski...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 800 000 PLN (9 302 zł/m2)

7
4
301 m2
2000
15808880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26402202 15808880 Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 35,11 m2, zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej, w urokliwym Grzybowie, przy ul. Nadmorskiej. Cena nieruchomości to 676 500 PLN brutto, a w cenę wliczone jest miejsce parkingowe zewnętrzne - właści...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

676 500 PLN (19 329 zł/m2)

2
1
35 m2
2021
15818448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590901 15818448 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze piętrowego budynku.Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

667 073 PLN (14 900 zł/m2)

2
1
44.77 m2
2025
15744825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25047381 15744825 Na sprzedaż wyjątkowy obiekt w Grzybowie – 10 murowanych, dwukondygnacyjnych domków dla 7–8 osób oraz domek recepcyjny (dla właściciela) z pełnym wyposażeniem. Obiekt położony jest w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 300 m od plaży (3 minuty spacere...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 400 000 PLN (2 384 zł/m2)

1
-
1846 m2
2016
15681768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23864811 15681768 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,0453 ha, Sprzedaż dotyczy połowy działki – 50% udziału. Możliwość kupienia działki w całości w kwocie 9 900 000 zł.położona w Grzybowie przy ul. Nadmorskiej, w pasie nadmorskim, w otoczeniu funkcjonują...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 000 PLN

-
-
1.05 m2
-