• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Iwiny

Znalezionych ofert: 34

15767419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25525982 15767419 NA SPRZEDAŻ - tylko u nas!BUDYNEK:Kameralne osiedle budynków 1-piętrowych. Osiedle z 2013 roku, zadbane i spokojne. MIESZKANIE:Mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 z dwoma ogródkami, przy czym jeden z tarasem. Lokal zadbany, wygodny i komfortowo wyposażo...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

885 000 PLN (12 360 zł/m2)

3
1
71.6 m2
2014
15792143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Bliźniak/ 4-5 pokoi/ ogródek/garaż 26006621 15792143 Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu i spokojuPrzedstawiam przestronny bliźniak o powierzchni 122m2 w atrakcyjnej lokalizacji - Iwiny, tuż przy granicy Wrocławia. To wyjątkowa okazja dla osób ceniących komfort życia w zielonym, spokojny...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 149 000 PLN (9 418 zł/m2)

6
2
122 m2
2026
15789647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, balkon, atrakcyjna lokalizacja 25945868 15789647 Na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,01 m2, na 1 piętrze z balkonem od południowej strony.* Bez prowizji i bez podatku PCC* Gwarancja najniższej ceny.* Zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu oraz w wykończeniu mieszkania pod klucz...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

387 193 PLN (12 100 zł/m2)

2
1
32 m2
2026
15606186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22323895 15606186 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT W KAMERALNEJ INWESTYCJI PRZY MIODOWEJ ALEIO inwestycjiApartamenty przy Miodowej Alei to starannie zaprojektowana inwestycja, obejmująca cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Nowoczesna architektura, dwuspadowe dachy z lu...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

880 000 PLN (8 800 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15606179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22323890 15606179 Na sprzedaż apartamenty w nowoczesnej i kameralnej inwestycji przy Miodowej Alei Opis inwestycji: Apartamenty przy Miodowej Alei to nowoczesna, kameralna inwestycja składająca się z czterech szeregów budynków o niskiej zabudowie. Osiedle wyróżnia się...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

868 000 PLN (8 680 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15695935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, balkon, atrakcyjna lokalizacja 24109401 15695935 Na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,96 m2, na 2 piętrze z balkonem od południowej strony.* Bez prowizji i bez podatku PCC* Gwarancja najniższej ceny.* Zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu oraz w wykończeniu mieszkania pod klucz...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

409 408 PLN (13 207 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15503528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogródkiem_Iwiny 20001773 15503528 Na sprzedaż: Nowoczesny apartament z ogródkiem - ul. Miodowa Aleja, IwinyPolecam funkcjonalny apartament o powierzchni użytkowej 39,04 m² z przynależnym ogródkiem 36 m² w kameralnej inwestycji przy Miodowej Alei, zaledwie 20 minut samochodem od centr...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15238142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom_Skrajny_Brochów_Widok_Na_Łąkę 13531612 15238142 Na sprzedaż piękny szereg skrajny z widokiem na tereny zieloneTuż przy granicy miasta!Oddanie: Czerwiec 2024W cenie: -monitoring-ogrzewanie podłogowe-wideodomofony-rekuperacjaKameralna i rodzinna inwestycja. Osiedle tworzą 4 szeregi budynków o niskie...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

5
2
160 m2
2023
15540404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20834509 15540404 Na sprzedaż apartament przy Miodowej AleiOpis inwestycji:Apartamenty przy Miodowej Alei to kameralna, rodzinna inwestycja w Iwinach, idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a jednocześnie dobrą komunikację z Wrocławiem.Na osiedlu znajdą ...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

748 000 PLN (7 057 zł/m2)

4
-
106 m2
-
15506106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20070410 15506106 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Iwinach (gmina Siechnice).Powierzchnia działki liczy 700 m2 o wymiarach ok 21 m x 24 m.Ponadto jest możliwość zakupu sąsiadujących działek.Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodaro...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

435 000 PLN

-
-
700 m2
-