• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

14518566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 138000 14518566 działki na budownictwo jednorodzinne lub 2 budynki 2- lokaloweDziałka leśno - budowlana w Józefowie, 3440m, składająca się z 2 działek budowlanych po 1520 każda plus droga dojazdowa 400m do drugiej działki w drugiej linii zabudowy.Media w ulicy: prą...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

3 000 000 PLN

-
-
3440 m2
-
15762528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25405794 15762528 Działka budowlana o powierzchni 1200m2 położona w centrum Józefowa, ok. 600 m od stacji kolejowej. Wszystkie media w ulicy. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkani...

Józefów (Centrum) (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 600 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15870749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438450 15870749 Prezentuję państwu uwadze wyjątkowy dom w Józefowie (gmina Nieporęt) wymarzone miejsce dla ceniących sobie komfort, przestrzeń i bliskość natury, bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do Warszawy.Nieruchomość została wybudowa w 2021 roku, a jej budową ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 990 000 PLN (12 839 zł/m2)

5
2
155 m2
2021
14634228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 152906 14634228 Działka budowlana, kształtem zbliżona do trapezu, położona w centrum Józefowa. Działka jest zabudowana drewnianym, przedwojenny domem, objęta ochroną konserwatora zabytków. Budynek w złym stanie technicznym. Dojazd drogą asfaltową; prąd, wodociąg i ...

Józefów (Centrum) (Mazowieckie, gm. Józefów)

2 117 000 PLN

-
-
2117 m2
-
15881130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po przebudowie z działką w Józefowie, Michalin 27624578 15881130 Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Józefowa - Michalinie. To propozycja przede wszystkim dla osób, które szukają dobrze położonej działki w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do Warszawy.Na działce o p...

Józefów (Michalin) (Mazowieckie, gm. Józefów)

3 250 000 PLN (18 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1980
15853966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w sercu Józefowa - 150m² 27065348 15853966 Duże mieszkanie w centralnej oraz spokojnej części Józefowa - idealna lokalizacjaNa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 150 m², położone na 3 piętrze w spokojnej, a jednocześnie centralnej części Józefowa przy ulicy Kope...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 600 000 PLN (10 127 zł/m2)

5
2
158 m2
2004
15761143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25372273 15761143 Na sprzedaż działka budowlana Józefów, 1000 m²Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m², położoną w Józefowie.Działka ma regularny, prostokątny kształt, co zapewnia wygodne możliwości zagospodarowania terenu.Lokalizacja:spokojna, ...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

220 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15768622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25548318 15768622 Na sprzedaż przestronny segment w zabudowie szeregowej z garażem, ogródkiem i tarasem, położony na kameralnym osiedlu 6 domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla rodzin szukających wysokiej jakości życia w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 799 000 PLN (8 567 zł/m2)

5
3
210 m2
2025
15796189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26112979 15796189 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 400 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni 609 mkw., położonego w sercu Józefowa, z bliskim dostępem do SKM oraz wszelkich placów...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

2 690 000 PLN (6 725 zł/m2)

7
3
400 m2
1993
15796962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26134715 15796962 Działka budowlana 1525 m² przy lesie Idealna lokalizacja Józefów, gm. Pniewy, pow. grójeckiMarzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bliskości miasta? Ta działka to idealne połączenie spokoju, zieleni i świetne...

Józefów (Mazowieckie, gm. Pniewy)

137 250 PLN

-
-
1525 m2
-
15697483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24133109 15697483 Działka budowlana 1528 m² przy lesie Idealna lokalizacja Józefów, gm. Pniewy, pow. grójeckiMarzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bliskości miasta? Ta działka to idealne połączenie spokoju, zieleni i świetne...

Józefów (Mazowieckie, gm. Pniewy)

137 520 PLN

-
-
1528 m2
-
15472448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19342584 15472448 Działka budowlana, nieogrodzona, częściowo zalesiona. Jest plan zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki 26na 54 metry węższym bokiem od drogi. W odległości około 200m od działki powstaje osiedle d...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

418 900 PLN

-
-
1420 m2
-