• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

15576865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21687579 15576865 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Józefów (obok Łagiewnik Nowych), oferująca szerokie możliwości zarówno mieszkaniowe, jak i usługowe. Działka o powierzchni 3000 m² została starannie zagospodarowana, zapewniając komfort i fun...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 200 000 PLN (5 500 zł/m2)

4
1
400 m2
1990
15670802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23656154 15670802 Do sprzedaży dom wolnostojący w Legionowskim Józefowie o powierzchni użytkowej 137,30 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1114 m2. Stan surowy zamknięty.Rozkład pomieszczeń:Parter składa się z przedsionka, holu, pokoju, salonu z otwartą...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

870 000 PLN (6 336 zł/m2)

5
2
137.3 m2
2024
15775560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25681067 15775560 Na sprzedaż działka gruntu o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w miejscowości Józefów, gmina Zgierz w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od Łodzi.Działka ma bardzo dobre proporcje, co umożliwia wygodną zabudowę domu j...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

350 000 PLN (209 zł/m2)

-
-
1678 m2
-
15885272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27721747 15885272 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 919 m², położona przy ul. Polnej w jednej z najbardziej cenionych i rozwijających się części Józefowa — miejscu, które harmonijnie łączy kameralny charakter, oto...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 250 000 PLN (1 360 zł/m2)

-
-
919 m2
-
15742028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24984736 15742028 Dom w Józefowie – z naturą na wyciągnięcie ręki ! Te dom … mówi sam za siebie. Gdziekolwiek nie spojrzeć , czuć dobrą energię i serce włożone w jego zaprojektowanie. W prawobrzeżnej części Warszawy, w spokojnym, zielonym Józefowie, w bezpośrednim sąs...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 395 000 PLN (6 675 zł/m2)

5
2
209 m2
1993
15627427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22784049 15627427 Działka o pow 1657 m2 przeznaczona w MPZP pod rzemiosło i drobną wytwórczość symbol UR2 w rejonie cmentarza. Obecnie na działce drzewa, działka nie ogrodzona o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd do działki od ulicy Puszki...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

600 000 PLN (362 zł/m2)

-
-
1657 m2
-
15881266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27626483 15881266 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju po pracy, z dogodnym dojazdem do gł...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 195 610 PLN (17 080 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15873091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512025 15873091 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju po pracy, z dogodnym dojazdem do gł...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 312 675 PLN (17 502 zł/m2)

3
1
75 m2
2024
14094968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 103341 14094968 Dwie działki o pow. 1200m z udziałem w drodze, łącznie 2500m.Wydana WZ na dwa domy o pow. po ok. 170m.Możliwa sprzedaż całości za 850000, lub połowy.Kontakt: 501 74 24 58 Grzegorz Łazicki-----------------------------------------Informujemy, że treść ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

450 000 PLN

-
-
1200 m2
-
14398740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125906 14398740 Do sprzedania duża działka łącząca w sobie potencjał deweloperski, świetną lokalizację i bliskość przyrody.Lokalizacja:ok. 11 km od Radzyminaok. 33 km od Warszawymiędzy Czarnkowem a Józefowem, powiat wołomińskizaledwie 1500 m od rzeki BugTo miejsce ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 450 440 PLN (135 zł/m2)

-
-
10744 m2
-
12439197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 771985 12439197 Rewelacyjna działka w zielonej części Józefowa z MPZP. Gotowy projekt dla dewelopera na budowę domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Działka może być również miejscem na prestiżową rezydencję w otulinie lasu. Przy działce wodociąg, prąd i ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

5 000 000 PLN (710 zł/m2)

-
-
7039 m2
-
15860074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181437 15860074 W samym sercu zielonego Józefowa, przy ul. Nadwiślańskiej, znajduje się nieruchomość, która łączy w sobie to, co najcenniejsze - komfort życia, przestrzeń dla rodziny i możliwości rozwoju biznesu. Zakup na fakturę VAT (trzeba doliczyć VAT 23%) To mie...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

4 800 000 PLN (5 543 zł/m2)

11
-
866 m2
2016