• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

15710682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24384149 15710682 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 268 m2 posadowiony na 600 metrowej zalesionej działce w Michalinie w Józefowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej Nowoczesnej Bryły, przestrzeni (5 sypialni...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 795 000 PLN (6 698 zł/m2)

6
-
268 m2
2024
15649846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23302186 15649846 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 268 m2 posadowiony na 600 metrowej zalesionej działce w Michalinie w Józefowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej Nowoczesnej Bryły, przestrzeni (5 sypialni...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 795 000 PLN (6 698 zł/m2)

6
-
268 m2
2024
15661627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23488640 15661627 Oferta biura nieruchomości.Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 749 m2, położoną w miejscowości Józefów, gmina Dąbrówka, powiat W...

Józefów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

165 000 PLN

-
-
750 m2
-
15690989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24009975 15690989 Mam przyjemność zaprezentować siedlisko na sprzedaż z własnym laskiem, położone w Józefowie Dużym, o łącznej powierzchni 4 800 m2. BUDYNKI:Na działce są usytuowane dwa budynki. Budynek mieszkalny z 1972 o łącznej powierzchni 60m2 oraz budynek gospoda...

Józefów Duży (Lubelskie, gm. Serokomla)

200 000 PLN

-
-
48000 m2
-
15688019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23978205 15688019 Prąd, woda i gaz w drodze przy działce.W planie miejscowym zabudowa jednorodzinna wolnostojąca pow. zabudowy 20%można podzielić wymiary- 75m od drogi 46 w głąbdojazd do działki drogą utwardzoną, dr0oga publicznadziałka znajduje się w spokojnej okolic...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

899 000 PLN

-
-
3474 m2
-
14922284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4732069 14922284 Działka częściowo granicząca z ciekiem wodnym, przez którą przepływa Myja Prezentujemy grunt rolny o powierzchni ok 1700 m2 i przybliżonych wymiarach 120 x 17; składający się z dwóch działek pomiędzy którymi przepływa rzeka Myja.Jedna z działek grani...

Józefów (Łódzkie, gm. Wróblew)

15 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15555598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21111987 15555598 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 107,5 m², położonego na 1. piętrze budynku w centrum Józefowa.To przytulne, przestronne i gustownie urządzone apartament idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących zdalnie. ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 670 000 PLN (15 528 zł/m2)

4
2
107.55 m2
2016
14775428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25625 14775428 Mam do zaoferowania nieruchomość dla każdego kto ceni sobie ciszę oraz spokój. Nieruchomość jest położona w cichej części Józefowa. Idealna inwestycja dla pary, singla, rodziny lub do wynajmu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowe...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

555 000 PLN (10 673 zł/m2)

2
2
52 m2
2000
15398806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662182 15398806 Na sprzedaż trzy lokale o powierzchni ok. 75 m2 każdy, z oddzielna klatką schodową, w budynku czterolokalowym. Nieruchomość ta oferuje znakomitą przestrzeń, wysokie pomieszczenia i duże werandy stanowiąc doskonałą propozycję dla inwestora. Każdy loka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 600 000 PLN (7 175 zł/m2)

9
-
223 m2
1950
15363597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16863829 15363597 Dom jednorodzinny wolnostojący typu nowoczesna stodoła w stanie deweloperskim w Józefowie koło Otwocka. Budynek o pow 182,5m2, działka o pow 560m2 przy cichej utwardzonej drodze w okolicach ul. Godebskiego.Parter:- wiatrołap- hol- kuchnia z jadalnią-...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 899 000 PLN (10 405 zł/m2)

5
2
182.5 m2
2023
15231624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13382055 15231624 Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana w Józefowie koło Otwocka o pow 900m2 i wymiarach ok 22m x 41m oraz udziałem w drodze dojazdowej, przy czym krótszym bokiem przylega do drogi. Na terenie brak jest uchwalonego MPZP, należy wystąpić o wydanie ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

792 000 PLN

-
-
900 m2
-
3994344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14315182 3994344 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!SUPER OFERTA!!!Piękna, reprezentacyjna, rezydencja o bardzo interesujacej architekturze, pow. użytkowej 500m2 z basenem, na działce o pow. 2000m2 i ponadto budynek o pow 500m2 z dostępem z drugiej strony działki osobnym...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

2 499 000 PLN (4 998 zł/m2)

7
-
500 m2
2000