• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

15873090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27512024 15873090 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju po pracy, z dogodnym dojazdem do gł...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 870 170 PLN (17 002 zł/m2)

4
2
110 m2
2024
15618572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z potencjałem usługowym !!!! 22569030 15618572 Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m od Alei Nadwiślańskiej. Do granicy administracyjnej Warszawy ok. 1 km, ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

915 000 PLN

-
-
1737 m2
-
15665202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584120 15665202 Na sprzedaż piękna działka w Józefowie o powierzchni 1675m2 MPZP, teren leśny z dopuszczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, realizowanej w formie zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej.Maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje naziemne ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 190 000 PLN

-
-
1675 m2
-
15699234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24162589 15699234 Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy, Nowoczesny Dom Wolnostojący o powierzchni 260 m2 posadowiony na przepięknej dużej działce ze starodrzewiem i cudownym lasem wokół o powierzchni 1476 m2 w Józefowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

3 999 900 PLN (15 384 zł/m2)

6
3
260 m2
2022
15824379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643781 15824379 Cicha działka w Józefowie, 1200m ( 30 x 40m ), w otoczeniu domów jednorodzinnych.Prąd i gaz w drodze - ok 50m od działkiBlisko na spacer nad Wisłę. Tuż obok Mazowiecki Park Krajobrazowy - wszystko to ok 600mWarunku zabudowy - zamówione, niebawem.Auto...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

625 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15490613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19750915 15490613 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCINieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka] zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo w...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

784 801 PLN (322 zł/m2)

-
-
2435 m2
-
15049511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8086350 15049511 Działka z domem do rozbiórki lub przebudowy.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w miejscowości Józefów, gmina Głowaczów. Leśna okolica gwarantuje stały kontakt z naturą. Wieś zamieszkuje kilkadziesiąt osób, co czyni ją miejscem na idealną ucieczkę o...

Józefów (Mazowieckie, gm. Głowaczów)

200 000 PLN

-
-
20900 m2
-
15813926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26609829 15813926 Nowość!Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi!Zapraszam na dzień pokazowy - poznaj wszystkie szczegóły inwestycji.Dom wykończony w wysokim standardzie dewelope...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 099 000 PLN (8 454 zł/m2)

4
2
130 m2
2025
15589519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21960663 15589519 Piękna działka budowlana w Józefowie, położoną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Warunki Zabudowy - zmówione w urzędzie, niebawem!Działka : część budowlana ok 1450m + droga ok 200m , 25 km od Centrum Warszawy, dojazd autobusem z przysta...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

630 000 PLN

-
-
1450 m2
-
15619119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22578722 15619119 Dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji - Willowa 5, JózefówJeśli marzysz o domu, który łączy spokój podmiejskiego życia z wygodą bliskości miasta, ta oferta jest dla Ciebie! Dom przy ul. Willowej 5 w Józefowie to idealne miejsce dla osób ceniącyc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

9
2
240 m2
1970
15200244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12424345 15200244 Dzień dobryMam do zaoferowania wspaniały parterowy W PEŁNI WYPOSAŻONY dom na przestronnej zadbanej działce.Dom bardzo funkcjonalny wykończony i zaprojektowany w klasycznych ponad czasowych kolorach z materiałów najwyższej jakości. (gotowy do wprowadz...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

2 570 000 PLN (9 179 zł/m2)

6
2
280 m2
2007
15584926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21875486 15584926 Przed Państwem działki w malowniczym Józefowie koło Mińska Mazowieckiego( powiat Miński, gmina Mińsk Mazowiecki).Ostatnie działki z podziału!3115 - 1264m23117 - 1194m2Udziały w drodze wewnętrznej 50 % dla każdej działki, wliczone w cenę ogłoszeniową....

Józefów (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

200 000 PLN

-
-
1194 m2
-