• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 907

15892917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899598 15892917 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 284 PLN (16 218 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899597 15892855 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 377 PLN (15 334 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899583 15892849 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

633 157 PLN (18 090 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899580 15892848 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 202 PLN (15 365 zł/m2)

3
-
69 m2
2023
15892937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899639 15892937 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

858 614 PLN (16 836 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899635 15892874 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 254 PLN (14 447 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899628 15892870 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

577 920 PLN (16 053 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15892930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899625 15892930 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

902 259 PLN (14 322 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899609 15892861 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 744 PLN (16 199 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899608 15892922 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

595 754 PLN (16 101 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899604 15892859 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 163 PLN (14 572 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899603 15892919 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 971 PLN (14 200 zł/m2)

4
-
60 m2
2024