• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 907

15892918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899600 15892918 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 587 PLN (15 380 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899589 15892851 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 410 PLN (17 537 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15892911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899584 15892911 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

633 331 PLN (18 095 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15893029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899721 15893029 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

885 870 PLN (13 629 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899719 15893027 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

691 894 PLN (14 721 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899630 15892871 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

848 064 PLN (16 961 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15892929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899622 15892929 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

603 568 PLN (15 883 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899614 15892925 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

604 194 PLN (16 330 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899613 15892924 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

594 720 PLN (16 074 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899612 15892863 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 352 PLN (14 391 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899611 15892862 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 971 PLN (16 204 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899610 15892923 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 473 PLN (14 362 zł/m2)

3
-
62 m2
2024