• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 907

15892750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899376 15892750 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 736 PLN (14 220 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15892600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899374 15892600 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 008 PLN (16 649 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899368 15892599 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 608 PLN (14 369 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899360 15892474 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

721 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15892597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899356 15892597 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 981 PLN (14 412 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899349 15892472 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 590 PLN (16 147 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899345 15892657 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 655 PLN (14 635 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899344 15892595 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 618 PLN (14 353 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899332 15892593 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 926 PLN (14 402 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899304 15892738 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

623 823 PLN (15 995 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899301 15892525 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 079 PLN (16 160 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899297 15892649 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 492 PLN (14 192 zł/m2)

4
-
60 m2
2024