• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 214

15888950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832567 15888950 Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Bronowicach . Mieszkanie na 1 piętrze w niskim 3 kondygnacyjnym blok z lat 60 tych . Aktualny rozkład : 2 osobne pokoje ,oddzielna kuchnia , przedpokój ,łazienka z wc. . Ogrzewanie miejskie . Aktualnie zostały wymi...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

693 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
49 m2
1960
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w spokojnej i zielonej czę...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15888949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832568 15888949 2 pokojowe mieszkanie o pow.37,5 m2 + piwnica 8m2 na piątym piętrze w wieżowcu z windą . Bardzo korzystna lokalizacja przy pętli MPK Azory . Aktualny rozkład : Salon z aneksem kuchnnym oraz osobna sypialnia . Lokal po remoncie - łazienka w stanie dew...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (15 135 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15886803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27767323 15886803 Działka w Bieżanowie w rejonie ulicy Rakuś o pow. 11.5 Ar oznaczenie : opis użytku tereny mieszkaniowe ,sady . Oznaczenie klasy użytku B,S,RIVb .Rozkład : Nieregularny prostokąt o wym. około 23m na 47 m, dojazd drogą gruntową utwardzoną tłuczniem , p...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

230 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15885108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27717531 15885108 Atrakcyjna lokalizacja na Grzegórzkach MPK Aleja Pokoju 150 m - Bulwary Wiślane 500m Zadbana kamienica w cichym miejacu , dużo zieleni . Lokal na drugim piętrze , ogrzewanie z MPcu , ciepła woda z nowoczesnego bojlera , brak gazu w mieszkaniu . Lok...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1940
15869138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27402051 15869138 1 pokojowe mieszkanie o pow.25,28m2 z ciemną kuchnią . Lokal na parterze z dobudowanym balkonem zatwierdzona inwestycja i opłacona Ogrzewanie i ciepła woda z MPcu . Stan do generalnego remontu i wlasnej aranżacji otwarcie aneksu kuchennego na salo...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (14 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1976
15862181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe 108 m²/4 pokoje/ balkon/ klimatyzacja 27222541 15862181 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni użytkowej 108,77 m² (powierzchnia całkowita 115,25 m²), położonego przy ul. Zawiszy w Krakowie, w rejonie Kliny Swoszowice. Nieruc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 135 000 PLN (9 870 zł/m2)

4
2
115 m2
2000
15875360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527955 15875360 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, które ze względu na fantastyczną lokalizację - idealnie sprawdzi się jako nieruchomość inwestycyjna.Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju z oknem, co pozwoli nam na uzyskanie trzech niezależnych pokoi.P...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (11 327 zł/m2)

2
1
54.65 m2
1986
15876265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534950 15876265 Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m², położone przy ulicy Bartla 19A w Krakowie. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, zieleń i standard,...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

625 000 PLN (13 982 zł/m2)

2
1
44.7 m2
2001
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15817855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607414 15817855 Na sprzedaż dwupokojowe pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 40,51 m2 położone jest na 1 piętrze kamienicy położonej w okolicy ul Krakowskiej. Mieszka...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (22 225 zł/m2)

2
-
40 m2
-
14940855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5217231 14940855 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 69m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 69 m2 (open space). W lokalu jest zainstalowana klimatyza...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 380 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
69 m2
2016