• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legionowo

Znalezionych ofert: 49

15871338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 109 m2/ Blisko terenów zielonych/ 27465808 15871338 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
112 m2
2026
15753491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 109 m2/ Blisko terenów zielonych/ 25198133 15753491 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
112 m2
2026
15753490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/ Blisko terenów zielonych/ Kameralne 25198132 15753490 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1APowierzchnia użytkowa: 99,40 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (7 929 zł/m2)

4
2
99 m2
2026
15858766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27154806 15858766 bez prowizji od kupującego!brak podatku PCCstacja PKP 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskiesegmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojoweWszystkie segmenty w cenie 849.000. Segmenty skrajne są już sprzedane!------M...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

849 000 PLN (8 086 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15857482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27122731 15857482 bez prowizji od kupującego!brak podatku PCCstacja PKP 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskiesegmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojoweWszystkie segmenty w cenie 849.000. Segmenty skrajne są już sprzedane!------M...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

849 000 PLN (8 086 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15790984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25982010 15790984 Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w doskonałej lokalizacji w Legionowie.Legionowo to dobrze rozwijające się miasto położone w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, cenione za komfort życia, bogatą infrastrukturę oraz doskonałe połączenia ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 100 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1970
15795688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26101848 15795688 Prezentuję funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Olszankowej w Legionowie - w spokojnej, zielonej części miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy, lasu i pełnej infrastruktury dla codziennego komfortu...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

490 000 PLN (13 243 zł/m2)

2
-
37 m2
1978
15682955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23889190 15682955 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum LegionowaZapraszam na dzień otwarty 20.11.2025 Zadzwoń i umów się ! Mieszkanie o powierzchni 56,1 m² znajduje się na 2. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą. Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

620 000 PLN (11 052 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1979
15682908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23887324 15682908 4-pokojowe mieszkanie zaadaptowane na biuro na parterze w tarasem i ogródkiem przy ul. Hetmańskiej 6 w Legionowie. Szybki dojazd do Warszawy (około 30 min) oraz dostęp do pełnej infrastruktury. Dla wielu osób Legionowo jest spokojną alternatywą dla c...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 100 000 PLN (11 259 zł/m2)

4
1
97.7 m2
2009
15782321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25839985 15782321 4-pokojowe mieszkanie zaadaptowane na biuro na parterze w tarasem i ogródkiem przy ul. Hetmańskiej 6 w Legionowie. Szybki dojazd do Warszawy (około 30 min) oraz dostęp do pełnej infrastruktury. Dla wielu osób Legionowo jest spokojną alternatywą dla c...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 100 000 PLN (11 259 zł/m2)

1
-
97.7 m2
-
15705762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24284772 15705762 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w Legionowie przy ul. Warszawskiej 44. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego lokum z szybkim dojazdem do Warszawy (około 25 min) oraz dostępem do pełnej infrastruktury. Dla wielu osób Legionowo jes...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

569 000 PLN (11 341 zł/m2)

2
1
50.17 m2
1961
15610851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22417056 15610851 Na sprzedaż działka o powierzchni 1703 m² zabudowana budynkiem piętrowym usługowo-handlowym o powierzchni użytkowej 270,25 m² z dostępem do garażu wolnostojącego oraz dużego parkingu. Obecnie budynek jest wynajmowany (oddzielnie parter oraz piętro) c...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 490 000 PLN (5 077 zł/m2)

1
-
687.44 m2
-