• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

15799553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26193411 15799553 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Legnicy, na spokojnym i cenionym osiedlu Sienkiewicza. W skład oferty wchodzą dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1071 m², na których zrealizowano dwa budynki w stanie surowym zamkniętym, dając...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

850 000 PLN (3 195 zł/m2)

8
2
266 m2
1999
15750245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25119656 15750245 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – idealne dla rodziny!LOKALIZACJA Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 – zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum Legnicy. W najbliższe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

439 000 PLN (5 670 zł/m2)

3
1
77.43 m2
1910
15730630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24782399 15730630 SPRZEDAŻ Unikatowa inwestycja w sercu Legnicy – industrialny klimat w zabytkowym budynku.Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży jednego z najbardziej charakterystycznych budynków Legnicy – dawnej elektrociepłowni o imponującej arc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 950 000 PLN (2 019 zł/m2)

1
-
2947 m2
-
15713944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24448330 15713944 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 66,4 m², położonego na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Legnicy. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowy do prowadzenia działalności. Główna...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

531 200 PLN (8 000 zł/m2)

1
-
66.4 m2
2012
15706666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24307494 15706666 Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m², położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu punktów usługowyc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

189 000 PLN (6 908 zł/m2)

1
1
27.36 m2
1930
15535395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20725188 15535395 Na sprzedaż nieruchomość położona w Legnicy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zosinek, przy ul. Drzymały.Oferujemy unikalną okazję zakupu dwóch mieszkań w cenie jednego – idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem. Zainwestuj w nierucho...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

557 850 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
74.38 m2
2024
15452399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18888601 15452399 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek po remoncie dachu. Mieszkanie o powierzchni 84,9 m2, składa się z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

349 000 PLN (4 111 zł/m2)

3
1
84.9 m2
1930
15424140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18244536 15424140 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pawilon handlowo-usługowy położony w samym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji – w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku oraz Galerii Handlowej. To wyjątkowe miejsce o dużym potencjale komercyjnym, idealne zarówno pod ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 200 000 PLN (14 414 zł/m2)

1
-
222 m2
1975
15402931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17758220 15402931 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,2 m², położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego w centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących wygodę życia w sercu miasta.W najb...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

325 000 PLN (7 353 zł/m2)

2
1
44.2 m2
1960
15396904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17616061 15396904 Polecamy ofertę sprzedaży budynku industrialnego w centrum Legnicy.Teren przeznaczony w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną i usługi.Budynek oryginalnie był fabryką, erygowany w latach 20tych .Obecnie służy jako hala magazynowa.Konstrukcja m...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 600 000 PLN (945 zł/m2)

1
-
1693 m2
1920
15295567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15061298 15295567 Polecamy nieruchomość w Legnicy o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym.Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej około 500 mkw z czego mieszkalnej około 358 mkw.Budynek usługowy, funkcjonujący jako warsztat samochodowy o powierzchni 170mkw.Lokaliza...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 799 000 PLN (3 598 zł/m2)

8
3
500 m2
1994
15170257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11559660 15170257 LOKALIZACJA: Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w sąsiedztwie Parku Miejskiego przy ul. Piastów Legnickich. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na parterze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek z 2021 roku,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

639 000 PLN (10 475 zł/m2)

3
1
61 m2
2021