• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

15124304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 10401423 15124304 Polecamy do sprzedaży pawilon gastronomiczny ze wszystkimi odbiorami sanepidu w bardzo dobrym stanie technicznym.Obecnie pawilon jest dostosowany do sprzedaży pieczywa.Powierzchnia około 14metrów kwadratowych składa się z sali sprzedaży i toalety.Paw...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

69 000 PLN (4 929 zł/m2)

1
-
14 m2
2010
14215051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105847 14215051 Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedażywynajmu wolnostojącej kamienicy nieopodal centrum Legnicy.Budynek o przeznaczeniu mieszkalnym o powierzchni około 790 metrów kwadratowych znajduje się na działce o powierzchni 320mkw.Obiekt sk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

4 500 000 PLN (6 716 zł/m2)

1
-
670 m2
-
14214872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 105820 14214872 Działka pod inwestycje typu parking strzeżony, stacje ładowania, kort tenisowy, budowę sali treningowej.Polecamy działkę w Legnicy przy zbiegu ul. Chojnowskiej i Gładysza. Działka przeznaczona pod zabudowę obiektami sportowo-rekreacyjnymi z usługami ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

195 000 PLN

-
-
6085 m2
-
15773849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25639659 15773849 Na sprzedaż garaż o powierzchni 15,9 m², położony w zespole garaży przy ul. Iwaszkiewicza na osiedlu Piekary C w Legnicy. Garaż znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – w pobliżu bloków mieszkalnych, z łatwym dojazdem drogą asfaltową i wygodnym w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

89 000 PLN (5 597 zł/m2)

1
-
15.9 m2
-
15754107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25226851 15754107 Na sprzedaż dwupiętrowy dom mieszkalny w przedwojennej zabudowie, wpisany do ewidencji zabytków, położony w spokojnej dzielnicy Przybków w Legnicy. Budynek składa się z części mieszkalnej oraz części gospodarczej ze stropem murowanym. Aktualnie wymag...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

185 000 PLN (925 zł/m2)

6
-
200 m2
1915
15698386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24148544 15698386 Lokal gastronomiczny na sprzedaż z dobrym Najemcą stały dochód z najmu – ścisłe centrum Legnicy. Do sprzedaży w pełni przygotowany lokal gastronomiczny zlokalizowany w najbardziej uczęszczanej części Legnicy – w samym centrum miasta. To doskonałe mie...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

680 000 PLN (13 600 zł/m2)

1
-
50 m2
-
15678067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23807904 15678067 Lokal handlowo-usługowy na wynajem – ul. Wrocławska, Legnica Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, położony przy jednej z głównych arterii Legnicy – ul. Wrocławskiej. To doskonała lokalizacja charakteryzująca się dużym natężeniem ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

150 000 PLN (4 762 zł/m2)

1
-
31.5 m2
-
15670527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23650730 15670527 Grunt inwestycyjny 6,2 ha – DK94 MPZP Media Idealny pod Retail Park, stację paliw, hale, SBU Bezpośrednio przy nowo powstającym szpitalu. Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 6,2 ha położony bezpośrednio przy drodze kraj...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

9 100 000 PLN

-
-
62500 m2
-
15649698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23299024 15649698 Polecamy ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego znajdującego się w samym centrum miasta w sąsiedztwie Zamku i Galerii Handlowej.Działka o powierzchni 1077mkw, w miejscowym planie jest przeznaczona pod zabudowę mieszkalno-usługową, dzięki czemu nowy...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 500 000 PLN

-
-
1077 m2
-
15636206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22955433 15636206 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – prestiżowa dzielnica Tarninów, ul. Traugutta – Legnica. Mieszkanie z 3-letnim, stabilnym najmem firmowym -gotowy produkt inwestycyjny generujący dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powie...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

275 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1920
15629173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22824144 15629173 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji – w okolicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Nowy Świat w Legnicy. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

475 000 PLN (5 053 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15555395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21100884 15555395 Zapraszamy inwestorów.Do sprzedaży obiekt usługowo-handlowy o powierzchni 922,46 m2 , wolnostojący, 2 kondygnacyjny, oddany do użytku w 2018r. Budynek o kształcie prostokąta, z przeszkloną ścianą boczną. Wysokość - 6,45m. Powierzchnia użytkowa wynosi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 500 000 PLN (5 960 zł/m2)

1
-
922.82 m2
2016