• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

15535614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20731452 15535614 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalno-usługowej w Legnicy, przy ul. Korczaka. Doskonała lokalizacja - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, zapewniającej łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta. W najbliższej ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 500 000 PLN (4 991 zł/m2)

6
3
300.52 m2
1989
15407692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17860103 15407692 Polecamy apartament z miejscem parkingowym przy ul. Chojnowskiej.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku.Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się z salonu z przejściem do kuchni, sypialni z dużą garderobą i wyjści...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

600 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
1
65 m2
2012
15359176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16764148 15359176 LOKALIZACJA: Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Powstańców Śląskich. Doskonała lokalizacja - centrum miasta. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek w b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

650 000 PLN (9 420 zł/m2)

2
1
69 m2
2022
15277053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14520761 15277053 Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego Legnica Prezentujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), położony w jednej z najbardziej perspektywicznych części Legnicy – dużego, dynamicznie rozwijającego...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 749 000 PLN

-
-
7070 m2
-
15222322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13123272 15222322 Polecamy działkę budowlaną w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej.Działka o powierzchni 598 mkw, ogrodzona murowanym płotem.Miejscowy Plan symbol 1 MN,U zezwala na zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną lub usługową.Wszystkie media z sieci miejskiej...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

250 000 PLN

-
-
598 m2
-
15081404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9175609 15081404 Oferujemy dla inwestorów gotową inwestycję. Wynajęty lokal z sieciowym najemcą.Powierzchnia lokalu 118mkw, wysoki standard wykończenia.Umową najmu do 2030r. z opcją przedłużenia na kolejne lata.Stały i pewny zwrot kapitału z najmu. Nieruchomości są n...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 477 000 PLN (12 517 zł/m2)

1
-
118 m2
2021
14519013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2822144 14519013 Wyjątkowa nieruchomość komercyjna na sprzedaż – zabytkowy kompleks 70 arów w centrum Legnicy Zapraszamy inwestorów do składania ofert na zakup 100% udziałów w unikalnej nieruchomości komercyjnej zlokalizowanej w Legnicy przy ul. Chojnowskiej 81....

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

580 000 PLN (113 zł/m2)

1
-
5116 m2
1920
14214797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 105800 14214797 LOKALIZACJA:Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Legnicy, w obrębie Piekary Stare.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Działka o powierzchni 80 ar z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przest...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

490 000 PLN

-
-
8000 m2
-
15636518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22962867 15636518 Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legnicy przy ul. Masarskiej. Lokal znajduje się na I piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku, który jest w dobrym stanie technicznym. Mie...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

249 000 PLN (8 032 zł/m2)

1
1
31 m2
1960
15628836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821771 15628836 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m2, położone w Legnicy przy ul. Rycerskiej, blisko centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i dogodną lokalizację.Mieszkanie znajduje się w czterop...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

659 000 PLN (5 069 zł/m2)

3
2
130 m2
1930
15495106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19829975 15495106 Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją KOLBEGO w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających swojego pierwszego mieszkania lub lokaty kapitału. Inwestycja obejmuj...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
39.3 m2
1930
15495092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19829783 15495092 Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją KOLBEGO w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających swojego pierwszego mieszkania lub lokaty kapitału. Inwestycja obejm...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

552 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
69 m2
1930