• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

15888390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2- pokojowe, gotowe do wprowadzenia 27811349 15888390 Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132                             Mieszkanie 2 pokoje Legnica Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku w Legnicy o  powierzchni 55,77 m2....

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

290 000 PLN (5 088 zł/m2)

2
1
57 m2
1986
15254400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917327 15254400 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 123 metrów kwadratowych składa się z dwóch dużych gabinetów, trzech ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

927 750 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
123.7 m2
2022
14924584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4798875 14924584 Grunt do sprzedaży z miejscowym planem pod przemysł, usługi, logistykę.W pobliżu węzła komunikacyjnego A4-S3 w LegnicyPolecamy przedsiębiorcom poszukujących gruntów do lokalizowania inwestycji wymagających uzyskania opinii środowiskowej.Teren znajdu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

9 300 980 PLN

-
-
71546 m2
-
14326843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 123140 14326843 Polecamy nieruchomość w Legnicy przeznaczoną w miejscowym planie pod infrastrukturę techniczną.Ogólna powierzchnia 3ha, klasa ziemi V, przez teren działki przechodzi linia średniego napięcia, nie ma zadrzewień, teren płaski.Zapraszamy na spotkanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

600 000 PLN

-
-
30000 m2
-
14326466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 123114 14326466 Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp.Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego.Jedna część magazynu około 500 mkw ma wykonaną nową posadzkę oraz instalację wentylacji mechani...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 990 000 PLN (1 805 zł/m2)

1
-
1102.8 m2
1990
15254399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917330 15254399 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 162 metrów kwadratowych składa się z dużej sali obsługi klienta, trz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 219 725 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
162.63 m2
2022
14214904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105824 14214904 Teren z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Przeznaczenie terenu: nieuciążliwy przemysł, bazy, składy, handel, usługi, administracja, usługi sportu i rekreacji, inne usługi spełniające ustalenia ogólne.Sąsiedztwo: Panattoni, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

7 541 100 PLN

-
-
16758 m2
-
15358160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 16739756 15358160 Polecamy działkę ROD w okolicach Al. Rzeczypospolitej w Legnicy.Działka o powierzchni 400mkw ogrodzona, płaska, z dobrym nasłonecznieniem.Na działce znajduje się murowany domek narzędziowy z zadaszeniem, zbiornik na wodę, studnia głębinowa ( bez pomp...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

15 900 PLN

-
-
400 m2
-
15834324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 w sercu Legnicy niskie koszty utrzymania 27485137 15834324 Nieruchomości ApartamentKatarzyna Bień452-515-131                OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!               Mieszkanie 2 pokoje 42,60 m2 Legnica                   Nieruchomość z dużymi możliwościami !!!Do sprzedania 2 pokojowe przytulne miesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

230 000 PLN (4 259 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15871724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy| Legnica | Bielany 27474627 15871724 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693   Dom szeregowy na Bielanach. Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom o powierzchni 96,97 m², położony na działce 229 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokaliza...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

856 000 PLN (8 917 zł/m2)

4
1
96 m2
1940
15877266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne 27563744 15877266 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone w Legnicy na wysokim parterz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

339 000 PLN (5 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15882569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do wykończenia, Nowe instalacje, okazja 27668828 15882569 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693             3-pokojowe mieszkanie 56,49 m² - Legnica, ul. Jaworzyńska Duży potencjał!Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,49 m² zlokalizowane na pierwszym piętrze w Le...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

242 000 PLN (4 172 zł/m2)

3
1
58 m2
1920