• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

15325411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15842440 15325411 Zobacz wirtualny spacer:https:evryplace.compurlhywLOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Wojska Polskiego. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w czteropiętrowej kamienicy...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

615 000 PLN (4 073 zł/m2)

4
1
151 m2
1940
15269372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14314885 15269372 OFERUJEMY W SPRZEDAŻY ENERGOOSZCZĘDNE DOMY --STAN DEWELOPERKI--JAKOŚĆ WYKONANIA i FUNKCJONALNOŚĆ:· POMPA CIEPŁA · INTERNET ŚWIATŁOWODOWY· OGRZEWANIE PODŁOGOWE· INSTALACJA ALARMOWA· NASŁONECZNIONE POMIESZCZENIA - DUŻE PRZE...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

769 000 PLN (5 915 zł/m2)

5
1
130 m2
2022
15263786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14163527 15263786 Polecamy działkę budowlana w niedalekiej odległości od centrum Legnicy w okolicy parku miejskiego.Teren znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.Miejscowy plan w tym miejscu zezwala na inwestycję typu mieszkaniowego jednorodzinnego lub usłu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

280 000 PLN

-
-
340 m2
-
14773663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 186839 14773663 Oferta dotyczy lokalu Handlowo-Usługowego znajdującego się w Legnicy w okolicach Centrum Miasta, głównym atutem nieruchomości jest bardzo duże natężenie ruchu pieszego oraz samochodowego.Lokal charakteryzuję się dużą witryną i oraz przestronnym i roz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 200 000 PLN (9 231 zł/m2)

1
-
130 m2
-
14558400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 141577 14558400 Polecamy do sprzedaży teren o powierzchni 49ar.Działka ma bezpośredni dojazd bez ograniczeń od ul. Przemkowskiej i Radwanickiej.W celu uzyskania pozwolenia na budowę domów, czy innych inwestycji, konieczne są konsultację z miastem w celu uzyskania w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 190 000 PLN

-
-
4900 m2
-
14214924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 105823 14214924 LOKALIZACJA:Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Bagiennej. OPIS NIERUCHOMOŚCI:Pierwsza hala o powierzchni 380 m2, druga o powierzchni 80 m2 stojąca na działce 1900 m2 podzielona jest na IV części - zabudowa z szerokimi przej...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

800 000 PLN (2 105 zł/m2)

3
-
380 m2
-
14214850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105804 14214850 PRZEDMIOT OFERTY:Połowa bliźniaczej willi dwurodzinnej z lat 30 tych XX wieku. Budynek częściowo odremontowany. Druga połowa wyremontowana i zamieszkała. Teren leży na obszarze ochrony konserwatorskiej a budynek wpisany jest do rejestru zabytków. Dla...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 100 000 PLN (2 803 zł/m2)

1
-
1106 m2
1900
15830626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675473 15830626 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 73,8 m², położone w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal usytuowany jest na II piętrze dwupiętrowej kamienicy w dobrym stanie technicznym, po rem...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

310 000 PLN (4 201 zł/m2)

2
1
73.8 m2
1930
15817914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26611282 15817914 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej – segment zewnętrzny, położony na spokojnym, w pełni zamieszkanym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom łączy komfort życia w ciszy z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą m...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

849 000 PLN (5 241 zł/m2)

4
1
162 m2
2023
15815856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26610618 15815856 Zielona Oaza – komfortowe bliźniaki, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15721225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24599912 15721225 Na sprzedaż nowy, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu usługowo–handlowym z opcją prowadzenia lekkiej produkcji. Obiekt o powierzchni 1066m² położony jest na ogrodzonym terenie z placem manewrowym, częścią magazynową i zapleczem biurowym. Budynek zos...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 290 000 PLN (4 962 zł/m2)

1
-
1066 m2
2015
15711481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402761 15711481 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. KawaleryjskaOpiekun oferty: Paweł Grzesiktel. 602 101 602Cena: 3 250 000 złPowierzchnia użytkowa: 2 072 mNa sprzedaż wyjątkowy budynek wolnostojący z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 250 000 PLN (1 569 zł/m2)

12
-
2072 m2
-