• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 319

15878720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27597328 15878720 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15885316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27723666 15885316 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. L...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

37 000 PLN (514 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15888774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27825029 15888774 Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m²) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda.Atuty: - duży balkon 10 m² (otwarty widok),- 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność.- oddzielna kuchnia, - zabudowy stolarskie - w kuchni, łazience i przedpokoju- ek...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (12 265 zł/m2)

2
-
43.62 m2
2019
15888436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814066 15888436 Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79 m² – od kawalerek po przestronne apartamenty 4-pokojowe, dopasowane do róż...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

947 883 PLN (17 234 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15888425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814059 15888425 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w spokojnej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy blisko Zalewu Zemborzyckiego. Bardzo jasne ciepłe i słoneczne dzięki dużym panoramicznym oknom. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 5 piętrze składa...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

529 000 PLN (13 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15863796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256644 15863796 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m², zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne będzie w sierpniu 2026 r. do odbioru.Do mieszkania przynależy mi...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

548 000 PLN (10 960 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15797270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26140082 15797270 GRATKA DLA INWESTORA . Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok.135 m2 liczonej po podłodze ( w KW 101m2). Mieszkanie wybudowane w roku 2008 składa się z dwóch lokali 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami na piętrze III i IV do których jes...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 999 PLN (7 407 zł/m2)

6
2
135 m2
2005
15888038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27800761 15888038 Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny.Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To nieruchomość, która zachwyca nie tylko przestrzenią, ale przede...

Lublin (Czuby północne) (Lubelskie, gm. Lublin)

628 000 PLN (8 156 zł/m2)

4
1
77 m2
1994
15449927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18821224 15449927 Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, Sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć miejsce zamieszkania z prowadzeniem działalności, jak również dla inwesto...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 670 000 PLN (4 395 zł/m2)

9
2
380 m2
1982
15242314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13614129 15242314 Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana o imponującej powierzchni 5341 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Teren z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną.To idealne miejsce pod inwestycję - duży metraż daje ogromne możliwości zabudowy...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 272 800 PLN (800 zł/m2)

-
-
5341 m2
-
14913679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4569872 14913679 Nieruchomość z potencjałem znajduje się w samym centrum miasta, w okolicy lubelskiej Starówki. Kamienica z nieograniczonymi możliwościami inwestycyjnymi. Niepowtarzalny klimat otoczenia to atut tego miejsca. Budynek z 1948 roku, z cegły, z pokryciem...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

6 500 000 PLN (13 570 zł/m2)

11
-
479 m2
1948
15887934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797574 15887934 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8 w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w tuż obok Ogrodu Botanicznego i jest idealną propozycją zarówno dl...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 385 070 PLN (1 490 zł/m2)

-
-
2943 m2
-