• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 319

15670913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23660601 15670913 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę interesującej działki budowlanej zlokalizowanej w kameralnym zakątku Lublina, (dzielnica Rury) . Nieruchomość o powierzchni 2553 mkw , położona jest w trzeciej linii zabudowy od ul. Powstania Stycznio...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 342 000 PLN

-
-
2553 m2
-
15884272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698386 15884272 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.Położenie w ścisłym centrum Lublin, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasto oraz...

Lublin (Stare miasto) (Lubelskie, gm. Lublin)

549 000 PLN (10 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1958
15779037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25764506 15779037 Kompleks działek budowlanych - Lublin, prestiżowa lokalizacja, idealne pod dom jednorodzinny lub inwestycję Na sprzedaż oferujemy kompleks 8 atrakcyjnych działek z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanych w spokojnej i prestiżowej części ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

609 000 PLN

-
-
1040 m2
-
15731694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796629 15731694 Działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym - ul. Dereckiego, Lublin Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2886 m², zlokalizowaną w prestiżowej części Lublina, przy ul. Dereckiego. Działk...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 495 000 PLN

-
-
2886 m2
-
15687692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23970592 15687692 DZIAŁKI BUDOWLANE W LUBLINIE - UL. RUDNICKA ZGODNE Z MPZP MEDIA BLISKO CENTRUM Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone przy ul. Rudnickiej w Lublinie (woj. lubelskie), o powierzchniach 1535 m² i 1407 m². Nie...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 180 000 PLN

-
-
2942 m2
-
15885314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723673 15885314 Mieszkanie  w Lublinie przy ul. Odlewniczej, 2-pokojowe, o powierzchni 36,7m, na II piętrze w bloku IV-piętrowym. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój przechodni. Popularna, zielona dzielnica, blisko plac zabaw, szkoła i skle...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

352 000 PLN (9 778 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15885323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723671 15885323 Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację, a lokalizacja zapewnia komfort codziennego ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

425 000 PLN (8 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1985
15884416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701806 15884416 Oferta mieszkania na Rogatce Warszawskiej - idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość miejskich udogodnień. Ta dobrze utrzymana, 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 54 m usytuowana jest na wysokim parterze w czteropi...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

530 000 PLN (9 815 zł/m2)

2
1
54 m2
1994
15822606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26637866 15822606 Działka budowlano-usługowa - Lublin, ul. Paprociowa Marzysz o własnym domu w prestiżowej, zielonej części Lublina? A może szukasz gruntu, który zagwarantuje Ci pewną i rentowną inwestycję? Ta działka o powierzchni 857 m² to pr...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

489 000 PLN

-
-
847 m2
-
15881213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625611 15881213 AKTUALNIE ATRAKCYJNE RABATY NA MIESZKANIA! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekre...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

355 803 PLN (14 232 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15881983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653778 15881983 AKTUALNIE ATRAKCYJNE RABATY NA MIESZKANIA! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekre...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

548 432 PLN (13 711 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15654777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana MN, 39a, ul. Nałkowskich 23374184 15654777 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3895 m², położoną w Lublinie, w dzielnicy Wrotków, przy ulicy Nałkowskich.Lokalizacja:Działka znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrą infrastrukturą or...

Lublin (Osiedle wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 199 000 PLN

-
-
3895 m2
-