• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 68

15864313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27266154 15864313 OfertaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej w Malborku. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób ceniących przestrzeń oraz dogodną lokalizację blisko centrum.Dzi...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

229 000 PLN (4 395 zł/m2)

2
-
52.1 m2
-
15870993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451365 15870993 Oferta: Na sprzedaż nieruchomość w Malborku, która daje wygodę życia i wiele możliwości na przyszłość. To dom z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch pokoleń, pod wynajem albo do połącz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 300 000 PLN (7 263 zł/m2)

7
-
179 m2
1920
15864163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264910 15864163 Oferta:Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w Malborku. Lokal ma funkcjonalny, rozkładowy układ, co czyni go wygodnym zarówno dla singla, pary, jak i jako mieszkanie inwestycyjne. Do lokalu przynależy także piwnica...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

280 000 PLN (7 568 zł/m2)

2
-
37 m2
1976
15864259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264886 15864259 OfertaNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11 453 m², zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Malbork, przy ul. Szerokiej (wjazd od ul. Obrońców Przebraża).Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę deweloperską – atrakcy...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 775 000 PLN

-
-
11453 m2
-
15864258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27264878 15864258 OfertaNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m², położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny dom o tak dużym metrażu, powiększony dzięki zabudowie górnej oraz jedyny z ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

9
3
250 m2
1980
15873013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509901 15873013 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,80 m², położone na parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Kotarbińskiego w Malborku. Lokal jest przestronny i bardzo ustawny, a dzięki dużym pomieszczeniom daje wiele możliwości aranżacji. Mies...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

349 000 PLN (5 836 zł/m2)

3
-
59.8 m2
1980
15870995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27451367 15870995 Oferta Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o dużym potencjale aranżacyjnym, położony przy ul. Stefana Batorego w Malborku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 123,16 m² oraz ok. 200 m² powierzchni całkowitej (z piwnicą i poddaszem) to ide...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

429 000 PLN (2 145 zł/m2)

5
2
200 m2
1986
15833568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku 26747436 15833568 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku - 48,20 m² Cena: 330 000 PLNOferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,90 m²,w tym pomieszczenie piwniczne 10,4m2,a powierzchnia mieszkalna 48,20 m2.Miesz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

330 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
48 m2
1912
15864312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266153 15864312 Oferta Malbork ul. Henryka Sienkiewicza – 3 pokoje z balkonem i widokiem na zamek, 51,10 m², centrum miasta.Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie – centrum Malborka, w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej. W zasięgu krótkiego sp...

Malbork, Henryka Sienkiewicza

319 000 PLN (6 243 zł/m2)

3
1
51.1 m2
-
15864274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264990 15864274 OFERTA:Prezentuje na sprzedaż działkę pod zabudowę domu jednorodzinnego, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Malborku przy ul. Portugalskiej.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduję się w prestiżowej części miasta na osiedlu domków jednorodzi...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

125 000 PLN (127 zł/m2)

-
-
982 m2
-
15864265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264927 15864265 Na sprzedaż – atrakcyjny lokal usługowy w sercu Malborka, ul. 17 MarcaJeśli szukasz miejsca na swój biznes w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji Malborka – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!LokalizacjaUlica 17 Marca to tętni...

Malbork, 17 Marca

260 000 PLN (10 400 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15864262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264906 15864262 Oferta:Na sprzedaż prezentujemy wyremontowany i gotowy do użytkowania lokal usługowy położony w doskonałej lokalizacji Malborka – przy ul. Orzeszkowej. To miejsce, które dzięki swojemu położeniu oraz funkcjonalnemu układowi stanowi świetną propozycję...

Malbork, Elizy Orzeszkowej

240 000 PLN (9 600 zł/m2)

1
-
25 m2
-