• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Myślenice Zawada

Znalezionych ofert: 66

15891511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897452 15891511 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

500 720 PLN (11 127 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897448 15891790 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

461 932 PLN (10 265 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897464 15891606 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

632 122 PLN (14 047 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897459 15891792 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

517 223 PLN (9 947 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15891696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897447 15891696 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

550 950 PLN (12 243 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897445 15891510 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

457 792 PLN (10 173 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897467 15891979 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

543 840 PLN (10 458 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15891977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897457 15891977 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

525 613 PLN (11 680 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897450 15891976 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

448 078 PLN (9 957 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15825317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26616120 15825317 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

632 122 PLN (14 047 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15825480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26616969 15825480 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

543 840 PLN (10 458 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15825476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606915 15825476 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

518 484 PLN (11 522 zł/m2)

3
-
45 m2
2024