• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oleśnica

Znalezionych ofert: 42

15805369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26304668 15805369 Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, urządzone z dużym wyczuciem stylu i dbałością o detale. Lokal wykończony został w nowoczesnej, spójnej estetyce, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie jest w ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

499 000 PLN (9 784 zł/m2)

3
1
51 m2
1965
15863273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241991 15863273 Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą!Przedstawiam przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m², położone w atrakcyjnej dzielnicy Oleśnicy przy ul. Paderewskiego.Atuty mieszkania:    Przestronny pokój dzienny  z ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

460 000 PLN (10 698 zł/m2)

2
1
43 m2
2006
15756849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Umeblowane mieszkanie w centrum Oleśnicy 25286216 15756849 Opiekun ofertyANNA PARZYSZEK578 199 800TYLKO U NAS!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - 479000 złMieszkanie gotowe do wprowadzenia sięOferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w doskonałym stanie technicznym po przeprowadzonym ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

479 000 PLN (7 603 zł/m2)

2
1
63 m2
1930
15861686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27210521 15861686 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,8m2 , do wykończenia, w doskonałej lokalizacji ul. Rycerska, zaledwie kilka kroków od urokliwej starówki.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze i stanowi idealną propozycję dla osób, które chcą w...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

369 900 PLN (8 602 zł/m2)

3
1
43 m2
1964
15739103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24919559 15739103 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Oleśnicy 419 000 zł! Jeśli szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie! 61,9 m² w układzie rozkładowym 3 jasne, bardzo słoneczne pokoje Balkon typu loggia idealny...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

419 000 PLN (6 446 zł/m2)

3
1
65 m2
1982
15712087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24415382 15712087 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA BOGUSŁAWICE  Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 10 arów w miejscowości Bogusławice idealna pod budowę domu jednorodzinnego!MPZP: działka oznaczona symbolem MN15 zabudowa mieszkaniowa jednorodzinnaRewelacyjna l...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

187 000 PLN (187 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15651516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23344672 15651516 Wyjątkową oferta sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych dzielnic Oleśnicy . To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz wysokiego standardu wykończenia. ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 353 000 PLN (7 159 zł/m2)

5
2
189 m2
2004
15740762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24956449 15740762 NA SPRZEDAŻ - tylko u nas!NIERUCHOMOŚĆ:Działka o powierzchni 0,71 ha - Dąbrowa pod Oleśnicą.- powierzchnia 0,71 ha- numer ewidencyjny 1083- założona KW bez obciążeń- teren objęty MPZP - droga dojazdowa asfaltowa- przybliżone wymiary działki: 81x87 m-...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 060 000 PLN

-
-
7100 m2
-
15599664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL UŻYTKOWY W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI 22176018 15599664 Nieruchomości ApartamentEdyta Pietrow513 383 108                             Idealne miejsce dla Twojego biznesu... Na sprzedaż lokal użytkowy w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku Wileński Biznes Garden, położonym w świetnej lokalizacji. Szybki ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

188 800 PLN (8 209 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15457687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19002034 15457687 Sprzedaż Luksusowego Domu w OleśnicyNa sprzedaż luksusowy dom położony w Oleśnicy w bardzo atrakcyjnej i wyjątkowej lokalizacji. Wyjście do magicznego parku wprost z działki. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 345 m² to idealna propozycja zar...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 790 000 PLN (5 188 zł/m2)

8
3
345 m2
1994
15740672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24955451 15740672 Działka Przemysłowa 1.ha. Gotowy projekt inwestycyjny. Grunt przemysłowy o powierzchni ok. 1 ha z planem miejscowym, położony w gminie Oleśnica. W odległości 300 m znajduje się trasa szybkiego ruch oraz autostrada S8 Wrocław - Warszawa. Media -...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 500 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15659713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja Mega Bonus 2 pokojowe Balkon Osiedle Kanada 23447182 15659713 Zamieszkaj tam, gdzie cisza i spokój spotykają wygodę i relaks - przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kanada w Oleśnicy.Czasem nie trzeba wiele, by poczuć, że jesteś na swoim miejscu. Może to poranny promień słońca, który wpada przez balkonow...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

495 000 PLN (9 519 zł/m2)

2
1
52 m2
2020