• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 234

15092372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9623662 15092372 Rozpoznawalny budynek w bardzo dobrej lokalizacji. Przestronny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na dalszą, dowolną aranżację. Idealny na działalność biurową, usługową, handlową, magazynową. Budynek widoczny od strony ruchliwej ulicy ...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

5 850 000 PLN (4 320 zł/m2)

1
-
1354.09 m2
2012
15827719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598102 15827719 Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz komfortowych warunków życia.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

734 000 PLN (10 489 zł/m2)

3
-
69.98 m2
2001
15707867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24328268 15707867 Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko kilka nieruchomości posiadających zapewniony dostęp do jeziora.Bardzo spo...

Olsztyn (Likusy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 250 000 PLN (7 913 zł/m2)

12
8
410.71 m2
-
15697191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24128498 15697191 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności gospodarczej.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinero01zh ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (12 005 zł/m2)

2
1
60.81 m2
2014
15636558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22964905 15636558 Lokal niemieszkalny o pow. 367 m2 usytuowany na parterze budynku usługowego przy ul. 1 Maja (ścisłe centrum Olsztyna). Przeznaczenie handlowo-usługowo-biurowe. Niepowtarzalna architektura, dająca duże pole do kreatywnej aranżacji. Obejrzyj WIRTUALNY...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 500 000 PLN (6 238 zł/m2)

1
-
400.75 m2
1970
15352752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16599577 15352752 Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -Redykajny, ul. Żbicza.Inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje budowę trzech p...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 150 000 PLN

-
-
1455 m2
-
15763022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25417470 15763022 Kupujący nie płaci prowizji!Przytulny, solidnie wybudowany, wyremontowany dom wolnostojący w dzielnicy Brzeziny. Bardzo spokojna, zielona okolica.Idealny dla rodziny oraz osób poszukujących domu w zacisznym miejscu, na osiedlu rezydencjonalnym, dobrz...

Olsztyn (Brzeziny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 799 000 PLN (6 703 zł/m2)

7
2
268.4 m2
-
15699049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24160280 15699049 Lokal użytkowy idealny pod działalność handlowąusługowąbiurową zlokalizowany przy ul. Mazurskiej w ciągu ruchu pieszego. Lokal w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowany na parterze z dużą witryną okienną. Obecnie wynajmowany. Istnieje możliwość prze...

Olsztyn (Kętrzyńskiego) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

690 000 PLN (6 900 zł/m2)

4
-
100 m2
1930
15604422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22286436 15604422 3-4 pokojowe nowe - dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy tuż przy Parku Centralnym, Starym Mieście, z funkcjonalną antresolą, drugą łazienką na piętrze. Obejrzyj wirtualny spacer: https:sb360.onlinemjfzmh ( jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

850 000 PLN (8 673 zł/m2)

3
2
98 m2
2020
15566546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21482417 15566546 Murowany garaż o pow. 18 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Zatorzu.LOKALIZACJA:Położony na Zatorze przy ul. Wrocławskiej Jagiellońskiej (za jednostką wojskową). W pobliżu Netto oraz inne punkty handlowo-usługowe.OPIS:Garaż murowany, o powierzchni 18...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

69 000 PLN (3 833 zł/m2)

1
-
18 m2
1990
15655759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393770 15655759 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w Olsztynie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 72,3 m², zlokalizowanego w Olsztynie przy ulicy Jeziołowicza. To atrakcyjna propozycja ...

Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

4
1
72 m2
1970
15655906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23396011 15655906 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 48,5 m², usytuowanego w Olsztynie przy ulicy Osińskiego 6. To idealna propozycja dla singli, par, mał...

Olsztyn (Osiedle podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

500 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
48 m2
1970