• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 234

13890561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23419 13890561 Działki inwestycyjne położone w sąsiedztwie hurtowni i przedsiębiorstw. Działki znajdują się bezpośrednio przy ul. Lubelskiej, czyli w centrum przemysłowym centrum Olsztyna. W pełni uzbrojone z dogodnym dojazdem z drogi asfaltowej. Doskonale nadające...

Olsztyn (Osiedle kętrzyńskiego) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

8 500 000 PLN (760 zł/m2)

-
-
11177 m2
-
13570663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23398 13570663 Budynek o pow. 1.000 m2 na 4 kondygnachach w dzielnicy przemysłowej, z dobrym dojazdem i parkingiem. Nieruchomość położona w centrum inwestycyjnym Olsztyna, pośród licznych hurtowni i przedsiębiorstw. Doskonale nadająca się pod inwestycję z działką o...

Olsztyn (Track) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

8 500 000 PLN (8 500 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15865452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27300262 15865452 Rezerwacja! Oferuję do sprzedaży funkcjonalny, pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg) z garażem oraz z zagospodarowaną działką! Dom posadowiony na działce o powierzchni 174 m² zlokalizowany w Olsztynie na osi...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 289 000 PLN (7 860 zł/m2)

5
-
164 m2
2001
15885480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Orłowicza, na Osiedlu Nagórki 27732129 15885480 Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku przy ulicy Orłowicza, na Osiedlu Nagórki w Olsztynie. Lokal posiada powierzchnię użytkową 48,30 m2 i składa się z 2 niezależnych pokoi, otwartej kuchni, łazienki z wc i przedpo...

Olsztyn (Nagórki), ul. Mieczysława Orłowicza

429 000 PLN (8 882 zł/m2)

2
1
48.3 m2
1980
15885474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Pana Tadeusza 27732055 15885474 Lokal mieszkalny o powierzchni 57,90 m2, usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ulicy Pana Tadeusza, na olsztyńskim Osiedlu Pojezierze. Mieszkanie składa się z czterech pokoi (ok 15,41 m2, 11,5 m2, 7,4 m2 i 7,12 m2), o...

Olsztyn (Pojezierze), ul. Pana Tadeusza 9

495 000 PLN (8 549 zł/m2)

4
1
57.9 m2
1975
15500596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko Olsztyn- Gutkowo dz. 9574 m2 19939880 15500596 Good Life Estates oferuje w doskonałej lokalizacji siedlisko w Gutkowie przy ul. Żurawiej.Na działce o powierzchni 9574 m2 znajduje się budynek gospodarczo - magazynowy o łącznej powierzchni 457 m2.Grunty rolne zabudowane IV i V klasa.Na powierzchnię...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 900 000 PLN (14 500 zł/m2)

5
1
200 m2
-
15883881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681499 15883881 Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i tanie w utrzymaniu mieszkanie po remoncie . Lokal został zaaranżowany na 2 pokoje . Gotowe do wprowadzenia lub wynajęcia ! Mieszkanie zostało poddane generalnemu remontowi 3 lata temu - nie wymaga żadnych...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

312 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
24 m2
-
15883750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
39 m² | 2 pokoje + balkon | Żołnierska 27675680 15883750 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 20, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.Lokal znajduje się na 9. piętrze w 11-piętrowym wieżowcu. Budynek przeszedł modernizację - został ocieplony, ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

320 000 PLN (8 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15866470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320859 15866470 Do sprzedania działka o powierzchni około 24 arów.-Lokalizacja Jura Przymiłowice rejon ul.Kamyk na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej w gminie Olsztyn . Działka rolna w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego MPZP oznaczon...

Olsztyn (Przymiłowice) (Śląskie, gm. Olsztyn)

37 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15866573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320848 15866573 Sprzedam działkę budowlano leśną w miejscowości Przymiłowice Podgarbie gm. OlsztynDziałka położona jest w bezpośredniej zabudowie jednorodzinnej, tył działki zalesionydziałka położona przy drodze asfaltowej w ulicy media: prąd, woda i gazBardzo blisk...

Olsztyn (Przymiłowice) (Śląskie, gm. Olsztyn)

154 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
7367 m2
-
15866551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320839 15866551 Zapraszam do zapoznanie się z ofertą sprzedaży działek w miejscowości Biskupice, gm Olsztyn powiata Częstochowski w ok. ul Zrębskiej Dogodny dojazd do centrum Olsztyna oraz dalej do Częstochowy MEDIA: prąd ,woda w drodze wewętrznej przy działcegaz w ...

Olsztyn (Biskupice) (Śląskie, gm. Olsztyn)

95 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
950 m2
-
14721897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 34149 14721897 Działka pod budownictwo rekreacyjne .Teren nieogrodzony zniwelowany oparty na ścianie lasu sosnowego o szerokości 26 m na długości ok. 140 m . Cicha spokojna okolica z wygodnym dojazdem do centrum miastaDziałka położona w II linii względem głównej wi...

Olsztyn (Zrębice ii) (Śląskie, gm. Olsztyn)

99 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
3570 m2
-