• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 234

15852685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037986 15852685 Mieszkanie znajduje się przy ul. Generała Stefana Grota-RoweckiegoUKŁAD: -Salon z aneksem kuchennym-Oddzielna sypialnia-Łazienka z WC-KorytarzLOKALIZACJA:-Tuż obok rzeka Łyna, las i trasy spacerowe.-W pobliżu sklepy spożywcze, apteka, przystanki auto...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
1
45 m2
2004
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15742902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25001326 15742902 Inwestycja w przyszłość Twojego biznesu w sercu Olsztyna! Przedstawiam wyjątkową nieruchomość komercyjną na sprzedaż, idealną dla przedsiębiorców z wizją. Ten przestronny lokal o powierzchni 425,20 m² znajduje się na 3. piętrze w prestiżowej lokaliza...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 199 000 PLN (5 174 zł/m2)

12
-
425 m2
1963
15846036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26873947 15846036 Garaż z kanałem i prądem Olsztyn, ul. Nad JaremNa sprzedaż solidny, murowany garaż o powierzchni 19 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Nad Jarem (Osiedle Wojska Polskiego). To nie tylko miejsce parkingowe, to pełnoprawny warsztat i bezpi...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

120 000 PLN (6 316 zł/m2)

11
-
19 m2
-
15500394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19937273 15500394 Nie przegap okazji na zakup domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie, która gwarantuje bliskość natury dzięki sąsiedztwu z jeziorami Sukiel i Ukiel, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do centrum miasta Olsztyn. Dzięki temu m...

Olsztyn (Likusy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 250 000 PLN (4 808 zł/m2)

5
2
260 m2
2000
15479367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19480783 15479367 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o dużym potencjale. Lokalizacja nieruchomości to Olsztyn, dzielnica Zatorze, ulica Rataja - jednym zdaniem to świetne miejsce dla osób szukających dla siebie przestrzeni do życia i pracy.Mieszkanie wymaga remontu a uk...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

405 000 PLN (10 125 zł/m2)

2
1
40 m2
1968
15887923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. Poprzeczna, garderoba, Quatro, duży balkon 27797127 15887923 Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,45 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego bloku na osiedlu Quatro w Olsztynie, przy ul. Poprzecznej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane i wyposażone.LokalizacjaMieszkanie z...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (12 167 zł/m2)

3
1
60 m2
2023
15859468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Wiecherta, duży balkon, oddzielna kuchnia 27168085 15859468 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze bloku przy ul. Wiecherta 16.LokalizacjaNieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy, szkoły i przedszko...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

440 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1989
15522176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w zielonej części miasta 20435632 15522176 Good Life Estates oferuje Państwu dwa domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w najbardziej zielonej części Miasta.Bliskość przyrody i terenów rekreacyjnych zachęca do aktywnego wypoczynku poprzez spacery lub jazdę na rowerze.W pobliżu: plaża, skl...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

850 000 PLN (9 043 zł/m2)

4
2
94 m2
2026
15886606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762900 15886606 Mieszkanie dwustronne, położone na parterze. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z oknem i komunikacji. Do mieszkania przynależy piwnica, o powierzchni 18 m2. Dodatkowo nieruchomość posiada udział w gruncie,...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (8 605 zł/m2)

2
1
43 m2
1933
15869754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408264 15869754 >>REZERWACJA<<GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,75 m2, położone na parterze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą przy ul. Bartąskiej 3M w Olsztynie. Wnętrze...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (10 372 zł/m2)

3
1
57.75 m2
2012
15862420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia ! 27226382 15862420 Szukasz funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów i dodatkowych kosztów?Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż atrakcyjn...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

590 000 PLN (11 800 zł/m2)

3
1
50 m2
2005