• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 234

15655755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393775 15655755 Wyjątkowa oferta inwestycyjna i idealne miejsce dla rodziny w sercu Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 57,9 m², położonego przy ulicy Dworcowej 58 w Olsztynie. To idealna propozycja zarówno d...

Olsztyn (Osiedle pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

580 000 PLN (10 175 zł/m2)

4
1
57 m2
1970
15466815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 19198387 15466815 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

454 720 PLN (16 240 zł/m2)

1
1
28 m2
2024
15122058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 10323721 15122058 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

639 995 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15739104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919558 15739104 Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie!Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

310 000 PLN (8 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15888726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27821482 15888726 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,61 m², położone na nowoczesnym osiedlu Aurora w Olsztynie przy ul. Barcza.W cenie zawarte jest naziemne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska o po...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

610 000 PLN (13 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2019
15822682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26633188 15822682 Przestronne mieszkanie 141 m² (180 m² po podłodze) Olsztyn, ul. AndersaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni domu w miejskim wydaniu. Wnętrze wyróżnia się autorsk...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (7 021 zł/m2)

6
2
141 m2
1977
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

815 000 PLN (7 913 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15852685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037986 15852685 Mieszkanie znajduje się przy ul. Generała Stefana Grota-RoweckiegoUKŁAD: -Salon z aneksem kuchennym-Oddzielna sypialnia-Łazienka z WC-KorytarzLOKALIZACJA:-Tuż obok rzeka Łyna, las i trasy spacerowe.-W pobliżu sklepy spożywcze, apteka, przystanki auto...

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
1
45 m2
2004
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15742902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25001326 15742902 Inwestycja w przyszłość Twojego biznesu w sercu Olsztyna! Przedstawiam wyjątkową nieruchomość komercyjną na sprzedaż, idealną dla przedsiębiorców z wizją. Ten przestronny lokal o powierzchni 425,20 m² znajduje się na 3. piętrze w prestiżowej lokaliza...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 199 000 PLN (5 174 zł/m2)

12
-
425 m2
1963
15846036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26873947 15846036 Garaż z kanałem i prądem Olsztyn, ul. Nad JaremNa sprzedaż solidny, murowany garaż o powierzchni 19 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Nad Jarem (Osiedle Wojska Polskiego). To nie tylko miejsce parkingowe, to pełnoprawny warsztat i bezpi...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

120 000 PLN (6 316 zł/m2)

11
-
19 m2
-
15500394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19937273 15500394 Nie przegap okazji na zakup domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie, która gwarantuje bliskość natury dzięki sąsiedztwu z jeziorami Sukiel i Ukiel, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do centrum miasta Olsztyn. Dzięki temu m...

Olsztyn (Likusy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 250 000 PLN (4 808 zł/m2)

5
2
260 m2
2000