• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 311

15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15838986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737455 15838986 Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużą przestrzenią na zewnątrz, które jest już prawie wykończone pod klucz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

685 000 PLN (14 271 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15360809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16803478 15360809 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerObiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy bezpośrednio przy obwodnicy miasta, doskonała ekspozycja. Obiekt 1800 m2 w części wynajęty. Teren 3200 m2, utwardzony-kostka brukowa. Wszystkie media, dojazd asfalt. W...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

4 968 000 PLN (2 760 zł/m2)

4
-
1800 m2
-
15348368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16462786 15348368 Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Opolu w dzielnicy ZWM. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóc...

Opole (Zwm) (Opolskie, gm. Opole)

750 000 PLN (11 719 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15886510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27760510 15886510 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2.Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.Dogodny dojazd drogą asfaltową, w granicach działki pełna infrastru...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 100 000 PLN (597 zł/m2)

-
-
1844 m2
-
15886452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27757537 15886452 NOWA CENA 775000!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu ...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (4 559 zł/m2)

7
-
170 m2
2010
15701534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24219118 15701534 Działka budowalana o powierzchni 0,3847HA zlokalizowana w dzialnicy Wróblin w Opolu przy ulicy Krzanowickiej. Działka płaska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 10MN. W sąsiedztwie nowobudowane osiedle domów jednor...

Opole (Wróblin) (Opolskie, gm. Opole)

649 000 PLN

-
-
3847 m2
-
15885836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742971 15885836 OPOLE CENTRUM Apartament 147 m² w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka II piętro III tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej opolskiej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej, dwa kroki od Rynku...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 250 001 PLN (8 503 zł/m2)

4
2
147 m2
1930
15874980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27522807 15874980 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie  położone na I piętrze w niskim budynku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola: zielonej i bardzo spokojnej Kolonii Gosławickiej przy ulicy Jodłowej.Mieszkanie o powierzchni 49, 52m2,&n...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

510 000 PLN (10 408 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15716867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24520626 15716867 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej w Opolu.Mieszkanie o powierzchni 72 m2.Mieszkanie składa się z:- dużego pokoj...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (8 181 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15822854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27576226 15822854 Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe.Lokalizacja: Wyśmienita lokalizacja jest także jednym z największych atut...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

628 038 PLN (13 956 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15841520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791426 15841520 Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje?Mieszkanie przy ul. Dzierżonia o powierzchni 84,0 m² to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak chcesz.Lokal wymag...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

675 000 PLN (8 036 zł/m2)

3
-
84 m2
-