• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 224

15818321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26600775 15818321 Na sprzedaż dom w zab. szeregowej, Piła, ul. Lutycka Dom w zabudowie szeregowej skrajny - przestronny, komfortowy i pełen uroku, położony na malowniczym Podlasiu, w pobliżu lasu. Idealna lokalizacja, która łączy spokój natury...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

979 000 PLN (4 045 zł/m2)

6
-
242 m2
1993
15870983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450746 15870983 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, I piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Roosvelta w Pile. Lokal składa się z trzech usta...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15778174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25745268 15778174 DOM JEDNORODZINNY Z OGROMEM MOŻLIWOŚCI Piła - Podlasie Powierzchnia użytkowa: 172 m² + piwnica 42 m² + garaż 33 m² NOWA CENA! Obniżamy cenę tej wyjątkowej nieruchomości aż o 100.000,00 zł! Aktualna cena to ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 090 000 PLN (6 337 zł/m2)

6
3
172 m2
1985
15698695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje- do zamieszkania, parter, blisko centurm 24154522 15698695 Zapraszam do zapoznania się z ofertąMieszkanie gotowe do zamieszkania, z wyposażeniem w cenie!Cena do negocjacji!Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum i parku na Wyspie - idealne miejsce do życia!Przytulne mieszkanie położone na parterze ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1976
15846639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26891757 15846639 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Jadwiżyn Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 69,54m2 Blok, IIp, loggia PRZESTRONNE I JASNE !!! BARDZO SŁONECZNE Funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne Na podłodze panele , wykładzina PCV, terakota. Glazura w łaz...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

530 000 PLN (7 681 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15844105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821253 15844105 PIŁA - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! Na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,34 m 2 , II piętro, balkon. Ta ciekawa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2010 roku na ul. Kadetów. Sąsiedztwo wielu punktów handlo...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

550 000 PLN (8 594 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15864657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27271541 15864657 Dom z lokalem usługowym Piła, Podlasie, ul. Akacjowa 334 m² idealny pod biznes i zamieszkanie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną oraz usługową, zlokalizowana w Pile (os. Podlasie) przy ul. Akacjowej. To dosk...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 700 000 PLN (5 090 zł/m2)

6
2
334 m2
1997
15844796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26846409 15844796 2 pokoje 40,58 m² II piętro ul. Kossaka, Piła piwnica 5,08 m² MEC Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum i dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta przy ul. Kossaka w Pile to świetna p...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

269 000 PLN (6 725 zł/m2)

2
-
40 m2
1980
15839613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26756088 15839613 Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w budynku wielorodzinnym, na spokojnym i dobrze...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

530 000 PLN (6 543 zł/m2)

4
-
81 m2
-
15808562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26398641 15808562 Lokal użytkowy 70,72 m² gabinety medyczne kosmetyczne Piła - ul. o. M. Kolbego Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70,72 m² , położony przy ul. o. Maksymiliana Kolbego w Pile . Lokal znajduje się w przyzi...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (4 986 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15779092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25765549 15779092 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, Piła - ul. Lutycka Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Lutyckiej w Pile. To bardzo spokojne osiedle, pełne zieleni i ciszy , a jednocześnie...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15793237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26033513 15793237 Kawalerka z antresolą w stylu loftowym - nowoczesny komfort w centrum Piły Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38 m² z antresolą (ok. 10 m²) w budynku z 2022 roku przy ul. Kołobrzeskiej w Pile. Wysokie na 3,5 m wnętrze tworzy p...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

340 000 PLN (8 947 zł/m2)

1
-
38 m2
2022