• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 224

15823865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617371 15823865 Przestronny dom wolnostojący z garażem w Pile Na sprzedaż komfortowy i stylowy, solidnie wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący z garażem , położony na zadbanej działce o powierzchni 622 m² , w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowan...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 330 000 PLN (4 290 zł/m2)

5
2
310 m2
2002
15861399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27206541 15861399 Garaż na sprzedaż - Piła, ul. Kaczorska Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,70 m² , zlokalizowany przy ul. Kaczorskiej w Pile (numer 62). Garaż wyposażony jest w instalację elektryczną, co zwiększa jego funkcjonalność i wygodę użytkowan...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

60 000 PLN (3 750 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15310968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15460059 15310968 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,39M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (PARTER). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA C...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

551 037 PLN (8 349 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15305454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15312309 15305454 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,1M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (II PIĘTRO). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

548 630 PLN (7 315 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15835164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730170 15835164 *** OFERTA BEZPOŚREDNIA *** Na sprzedaż eleganckie i stylowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zamość - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Mieszkanie zostało wykończone i urządzone z dbałością o ka...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

579 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15712121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24415588 15712121 Na SPRZEDAŻ 2 - POKOJOWE MIESZKANIE, pow. 38 m 2 , II piętro, balkon Piła, osiedle ZAMOŚĆ Mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o pow. 38 m 2 , usytuowane na drugim piętrze, z balkonem. Mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15867898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna kawalerka 26 m² | Balkon | Centrum Piły 27356717 15867898 Na sprzedaż Nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m², zlokalizowana w centrum Piła przy ul. Bydgoskiej 296.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty, który przeszedł term...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 900 PLN (10 765 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15867311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27343516 15867311 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu przy Placu Konstytucji 3 Maja Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 37,5 m.kw...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15864798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27273145 15864798 Piła - luksusowy apartament 2-pokojowy w stylowej willi dla wymagających najwyższej jakości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem położonym w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych inwestycji w Pile. Nieruchomość znajdu...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

505 000 PLN (12 024 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15785325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25872940 15785325 Piła ul. Spacerowa Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły To idealna propozycja dla osób szukających własnego mieszkania "na start", dla seniora, jak również pod inwestycję Szczegóły nierucho...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

259 000 PLN (6 023 zł/m2)

2
-
43 m2
1968
14637270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 153508 14637270 Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,06m 2 . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Konarskiego na os. górnym. Lokal przeszedł generalny remont. Ściany zostały wygipsowane i pomalowane, na podłodze nowe panele ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

245 000 PLN (4 900 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15863270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241990 15863270 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku przy Al. Piastów Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 42,4 m.kw. - liczba pokoi...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (5 929 zł/m2)

2
-
42 m2
-