• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 168

15454350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w doskonałej lokalizacji 18940109 15454350 Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 773 m2 w samym centrum RADOMIA.Bardzo ruchliwa ulica  - duży ruch pieszy oraz kołowy.Okolica objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie działki usługowo mieszkaniowe o duż...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 700 600 PLN

-
-
773 m2
-
14707086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 6161 14707086 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE SUPER INWESTYCJA.!!!!Na sprzedaż lokal w centrum Radomia o powierzchni 311,97 m2, z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności: biura, handel, usługi, gabinety medyczne, kancelarie adwokackie i  itp.Na ww powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 871 820 PLN (6 019 zł/m2)

10
-
311 m2
-
14527947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny lokal usługowy 5627 14527947 UWAGA!!!Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45,84 m2 w pięknym dwupiętrowym nowo wybudowanym obiekcie.  Lokale znajdują się na drugim  piętrze.Na tej samej kondygnacji jest też drugi lokal do kupienia o pow.23,81 m2Obiekt uzbrojony je...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

206 280 PLN (4 584 zł/m2)

1
-
45 m2
2015
15450286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18840558 15450286 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu sprzedaż działki budowlanej w Radomiu przy ulicy Wiolinowej o powierzchni 648 m².Dostępne media to: woda, prąd, gaz. Wymiary około: 22m 29m.Atrakcyjna okolica w pobliżu zielonych obszarów idealnych ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

179 000 PLN (276 zł/m2)

-
-
648 m2
-
15845128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26851787 15845128 Szukasz gotowego mieszkania, które łączy tętniące życie centrum z funkcjonalnością? A może bezpiecznej przystani dla kapitału pod wynajem?Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie (34,56 m²), które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest prawdziw...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

1
1
34 m2
1970
15803609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26299137 15803609 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Radomiu przy ul. Rodziny Winczewskich. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze informacje:* powierzchnia: 37 m²* piętro: wysoki parter* układ: duż...

Radom (Obozisko) (Mazowieckie, gm. Radom)

249 000 PLN (6 917 zł/m2)

1
1
36 m2
1954
15653569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23353747 15653569 Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu Radomia?To wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Witolda z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To ponad 100 m² przestrzeni (121 m² ze skosami), z trzema sypialniami, dwiema łazienkami ora...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

580 000 PLN (5 370 zł/m2)

4
2
108 m2
1993
15885307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27722682 15885307 Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia.To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek,  świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd i spokojne otoczenie nowej zabudowy jednorodzinnej.Na spr...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN (327 zł/m2)

-
-
1220 m2
-
15847923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26924834 15847923 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Radomia przy ul. Narutowicza.To idealna propozycja zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości przynoszącej pasywny dochód.Mieszkanie o powierzchni 51...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

2
1
50 m2
1928
15839460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26750693 15839460 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Radomiu, przy ulicy Traugutta. To doskonała oferta dla par, singli oraz inwestorów poszukujących nieruchomości w centrum miasta.Marzysz o własnym kącie w sercu miasta, ale...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

199 000 PLN (5 686 zł/m2)

2
1
35 m2
1964
15885117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717736 15885117 Radom (Rajec Poduchowny), Otulina Kozienickiego Parku KrajobrazowegoSzukasz miejsca, gdzie poranną kawę pijesz w towarzystwie szumu drzew, a do centrum miasta docierasz w kilkanaście minut? Ta oferta łączy w sobie to, co najlepsze: bezpośrednie sąsie...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 390 000 PLN (11 032 zł/m2)

4
2
126 m2
2005
15868018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27361861 15868018 Są domy z rynku i są domy z duszą i charakterem.Ten należy do tej drugiej kategorii.To miejsce tworzone przez lata przez rodzinę, w której ważne są relacje, przestrzeń do wspólnego życia i otwartość na ludzi. Dom, w którym przestrzeń nie jest przypa...

Radom (Borki) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 000 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
2
160 m2
1990