• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15890469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877459 15890469 Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m² ul. Morcinka spokojna, zielona okolicaLokalizacjaMieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do Raciborza, jak i Rybnika. W pobliżu znajdują się sklepy, t...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

176 000 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15885394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728556 15885394 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standardNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszcz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (5 890 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15881538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637528 15881538 3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacjaLokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok z balkonu na bazylikę unikalny atutUkład mieszkanie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

440 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15867838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27352772 15867838 Mieszkanie trzypokojowe 1. piętroUkład mieszkania:- trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne WC - balkon typu loggia - do mieszkania przynależy piwnica Lokalizacja:- ul. Zebrzydowicka - ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

309 990 PLN (5 536 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15799305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185176 15799305 Jeśli szukasz działki pod budowę domu w miejscu, które łączy spokój, wygodę i świetną komunikację ta propozycja zdecydowanie zasługuje na uwagę. Parcela znajduje się w Orzepowicach, jednej z najbardziej komfortowych dzielnic Rybnika, cenionej za zie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

197 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
824 m2
-
15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 000 PLN (4 854 zł/m2)

2
1
41 m2
1945
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik, Wodzisławska

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
1
332 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010
15878865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602481 15878865 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN

-
-
800 m2
-