• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
15870045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27417796 15870045 REZERWACJA! ; MUROWANY GARAŻ &124; RYBNIK &124; 15,81 M2 Do sprzedaży Garaż murowany, własnościowy (z udziałem 19 własności gruntu), ;o powierzchni ok. 15,81 m2, w bardzo dobrej lokalizacji w Rybniku przy ul. Łokietka z dojazdem od ulicy Kośc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

69 999 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
10851656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80758 10851656 Do sprzedaży działka w ścisłym centrum Rybnika o powierzchni 244 m2 pod budowę obiektu z przeznaczeniem pod usługi (według obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego-31 U- tereny zabudowy usługowej, gdzie dopuszczone są pomieszc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

520 000 PLN (2 131 zł/m2)

-
-
244 m2
-
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów) (Śląskie, gm. Rybnik)

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15606763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22334170 15606763 Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na działkach o łącznej powierzchni około 1,11 ha. Obiekt zlokalizowany ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

8 000 000 PLN (10 458 zł/m2)

11
-
765 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
-
192 m2
-
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
-
167 m2
-
15890469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877459 15890469 Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m² ul. Morcinka spokojna, zielona okolicaLokalizacjaMieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do Raciborza, jak i Rybnika. W pobliżu znajdują się sklepy, t...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

176 000 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15885394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728556 15885394 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standardNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszcz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (5 890 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15881538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637528 15881538 3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacjaLokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok z balkonu na bazylikę unikalny atutUkład mieszkanie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

440 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
1
64 m2
1990