• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15867838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27352772 15867838 Mieszkanie trzypokojowe 1. piętroUkład mieszkania:- trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne WC - balkon typu loggia - do mieszkania przynależy piwnica Lokalizacja:- ul. Zebrzydowicka - ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

309 990 PLN (5 536 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15799305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185176 15799305 Jeśli szukasz działki pod budowę domu w miejscu, które łączy spokój, wygodę i świetną komunikację ta propozycja zdecydowanie zasługuje na uwagę. Parcela znajduje się w Orzepowicach, jednej z najbardziej komfortowych dzielnic Rybnika, cenionej za zie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

197 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
824 m2
-
15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 000 PLN (4 854 zł/m2)

2
1
41 m2
1945
15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010
15878865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602481 15878865 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN

-
-
800 m2
-
15877028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562081 15877028 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika – Zebrzydowicach, przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Nieruchomość idealna dla ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 695 000 PLN (6 753 zł/m2)

5
2
251 m2
2008
15885239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721084 15885239 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Rybnika – w otoczeniu kamienic, tuż przy najważniejszych punktach miasta. Lokal o powierzchni 44,79 m² znajduje się na 4 piętrz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (7 144 zł/m2)

2
1
44.79 m2
1961
15872206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488457 15872206 Przedmiot sprzedaży: Przedmiotem sprzedaży jest przygotowana i częściowo zrealizowana inwestycja deweloperska obejmująca 8 działek (w tym droga wewnętrzna). Projekt zakłada realizację: zabudowy szeregowej – 5 lokali mieszkalnych 2 bud...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 000 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
1269 m2
2024
15766090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25498265 15766090 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAXNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Zamenhofa.Najważniejsze informacje: Stan prawny uregulowany – pełn...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

329 900 PLN

-
-
3979 m2
-
15860272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181422 15860272 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalny garaż murowany o powierzchni 18 m² z dodatkowym podjazdem 18 m².Garaż w bardzo dobrym stanie technicznym, solidnie wykonany i przystosowany nie tylko do parkowania samochodu, ale...

Rybnik (Maroko-nowiny) (Śląskie, gm. Rybnik)

72 000 PLN (4 000 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15877394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem | do własne 27569443 15877394 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie stanowi dobrą bazę do stworzenia prze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15799311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185175 15799311 Szukasz działki, która pozwoli Ci stworzyć wygodny dom w spokojnej, zielonej części Rybnika, a jednocześnie nie rezygnować z bliskości centrum? Ta parcela w Orzepowicach to miejsce, które łączy świetny metraż, kompletną infrastrukturę oraz wyjątkowo ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

173 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
724 m2
-