• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15667725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23608934 15667725 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w Słupsku o powierzchni 61 mkw.Dom usytuowany jest przy ulicy Sosnowej 26A, spokojna okolica domów jednorodzinnych.W skład nieruchomości wchodzi:Salon, sypialnia, kuchnia z oknem , pokój, łazienka oraz przedpok...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

540 000 PLN (8 852 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15399076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662275 15399076 Mieszkanie 2 - pokojowe w samym centrum miastaNa sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe znajdujące się na 2 piętrze  budynku. Składa się ono z z dużej kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz  balkonu. Usytuowanie mieszkania sprawiają, że miesz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

345 000 PLN (6 900 zł/m2)

2
1
50 m2
1910
15099935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9804814 15099935 Na sprzedaż piękny dom z czerwonej cegły w Słupsku z ogrodem! Oferuję Państwu duży dom, z dwoma mieszkaniami oraz z możliwością zaadoptowania strychu na 3 mieszkanie. Piękna nieruchomość z czerwonej cegły z 1932 roku, usytuowana na działce 666 mkw. N...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

6
2
180 m2
1932
15046068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 8003758 15046068 Niepowtarzalna oferta! Garaż na sprzedaż ul. Grunwaldzka 19 mkw. Mam do zaoferowania Państwu garaż o powierzchni 19 mkw z podświetlanym kanałem. W pomieszczeniu nowa instalacja elektryczna. Wejście do kanału zabezpieczone wyłożonymi deskami a pod nim...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

63 000 PLN

11
-
19 m2
-
15624911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22710231 15624911 Lokalizacja Słupsk, ul. Królowej Jadwigi (os. Zatorze) 9 piętro w zadbanym wieżowcu z windą Zaledwie 18 km od Ustki - popularnego uzdrowiska nadmorskiego 4 minuty do ringu miejskiego ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

255 000 PLN (6 711 zł/m2)

2
-
38 m2
1978
15839826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26761145 15839826 Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Konopnickiej, Słupsk Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w doskonałej lokalizacji w Słupsku - przy ul. Konopnickiej. To propozycja dla osób ceniących ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

260 000 PLN (4 906 zł/m2)

2
-
53 m2
1912
15835525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26727144 15835525 Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni całkowitej 84,63 m 2 przy ulicy Grottgera w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko wszystkich niezbędnych punktów...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

2
-
52 m2
1930
15813187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26560341 15813187 Na sprzedaż, Obiekt Handlowo - Usługowy ALEX, Słupsk, Centrum, ul. Tuwima, 6.900.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.bex1F5wN7uFyg Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy ALEX dwukondygnacyjny znajdujący się w kompleksie dwóch galerii o łącznej...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

6 900 000 PLN (4 028 zł/m2)

12
1
1713 m2
-
15797814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GARAŻ MUROWANY W CENTRUM MIASTA 26155781 15797814 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Murowany garaż z kanałem w centrum Słupska.NIERUCHOMOŚĆOferta garażu murowanego z kanałem w centrum miasta Słupsk przy ulicy Krasińskiego.ATUTYGaraż murowany w centrum mi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

60 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
18 m2
1990
15574257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21624882 15574257 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w centrum Słupska!Główne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI• PARTER• DWUSTRONNA EKSPOZYCJA• KAPITALNY REMONT W 2021• PRZYNALEŻNA PIWNICANieruchomość złożona z:• przedpokój• pokój dzienny• 2...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

360 000 PLN (3 750 zł/m2)

3
1
96 m2
1924
15824496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26624053 15824496 Stacja paliw z myjnią + lokal usługowy Słupsk, Zatorze, ul. Konarskiego 1 379 m² Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 379 m² , zabudowana kompleksem obiektów stacji paliw wraz z infrastr...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

929 000 PLN (7 315 zł/m2)

11
-
127 m2
-
15822302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26612679 15822302 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m², 2-pokojowe na 2 piętrze na ul. SzczecińskiejMieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Najważniejsze atuty:48 m² 2 pokoje2 piętro z 10balkon - duż...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

369 000 PLN (7 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-